دانلود فیلتر شکن KVpn برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن KVpn برای ویندوز

فیلتر شکن اندروید کی وی پی ان

در دنیای امروزی که بسیاری از خدمات روزانه به صورت آنلاین و توسط اینترنت انجام میشود. محدودیت های مختلفی بر اینترنت کاربران ایرانی اعمال شده است. این محدودیت ها ارتباط کاربران با دنیای جهان بین الملل را قطع میکند و آن ها را از بسیاری از خدمات محروم میکند.
فیلتر شکن KVpn یک فیلترشکن عالی با سرعت و قدرت فوق العاده است. که با دور زدن محدودیت های جغرافیایی و فیلترینگ اعمال شده، برای شما اینترنتی نامحدود و با سرعت عالی را فراهم میکند. این وی پی ان به واسطه ی سرور های متعدد و با کیفیتی که در سراسر دنیا دارد موجب افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت شما میشود. شما میتوانید با استفاده از این ویژگی یعنی سرعت بی نظیر به راحتی به کار های مختلف مانند تماشای آنلاین فیلم و سریال بپردازید.

برنامه KVpn حافظ دستگاه شما

کی وی پی ان علاوه بر محافظت از حریم شخصی شما و ایجاد اتصالی امن و قابل اطمینان، به عنوان محافظ دستگاه شما نیز عمل میکند. بدین صورت که اگر شما قصد ورود به سایتی را داشته باشید که مخرب باشد و جزو سایت های فیشینگ باشد، برنامه این اجازه را به شما نخواهد داد. همچنین اگر قصد دانلود برنامه های مخرب را نیز داشته باشید این وی پی ان با اعلان هشدار به شما اخطار میدهد و از کار شما ممانعت به عمل می آورد.

نماگرفت

استفاده آسان و سریع از فیلتر شکن KVpn

این برنامه از پنل کاربری ساده و کاربردی ای برخوردار است و به واسطه ی طراحی کاربر پسندی که دارد استفاده از آن بسیار ساده و آسان است. به صورتی که در این وی پی ان نیاز به تجربه اولیه و خاصی نیست. و شما برای متصل شدن به سرور های این برنامه کافیست بر روی گزینه اتصال ضربه بزنید. سپس شما به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در آن زمان متصل خواهید شد . و میتوانید از تجربه ی یک اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *