دانلود فیلترشکن Kylo Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلترشکن Kylo Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن Kylo Vpn برای کامپیوتر

برنامه رایگان Kylo Vpn فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت میباشد که با دانلود کردن آن میتوانید از یک اینترنت نامحدود و پرسرعت بهره مند شوید. چرا که این برنامه با قابلیت ها و قدرت و سرعت بی نظیرش موجب میشود که قفل سایت های مسدود شده را به راحتی از بین ببرید. و به هر محتوایی که در جست و جوی آن هستید ولی به دلیل محدودیت اعمال شده از دسترسی به آن ها باز مانده اید، دسترسی پیدا کنید.

اتصال به هر نوع اینترنت

این برنامه استفاده ی آسانی دارد و شما برای استفاده کردن از آن نیازی به نوع خاصی از اتصالات اینترنتی ندارید. بلکه این وی پی ان از تمامی داده ها مانند 3G،4G و حتی Wi-Fi های اماکن عمومی پشتیبانی میکند. و اتصالی ایمن و پرسرعت را برای شما به ارمغان می آورد. به صورتی که می توانید به اتصال به مکان های عمومی به صورت ناشناس گشت و گذار کنید.

حفاظت از حریم خصوصی توسط Kylo Vpn

این برنامه به دلیل سیاست هایی که برای خود در نظر گرفته است به شدت بر روی حریم خصوصی کاربرانش حساس است. و در حفاظت از آن به شدت تلاش میکند. این وی پی ان هرگز هیچ گزارشی از داده های کاربر را ثبت یا نگهداری نمی کند. تا زمانی که از این فیلتر شکن استفاده می کنید تمامی فعالیت های آنلاینی که انجام می دهید خصوصی باقی می ماند. به گونه ای که شما در حال فعالیت هستید این برنامه نمیداند شما چه کاری را انجام می دهید‌.

Screenshot image

امنیت بالای فیلتر شکن Kylo Vpn

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک فیلترشکن خوب باید از آن برخوردار باشد امنیت میباشد. این برنامه با پروتکل های امنیتی که دارد امنیت شما را تضمین میکند. یکی از این تدابیر رمزگذاری اتصالات شما میباشد. این ویژگی سبب میشود که حتی هنگامی که از اتصالات نا مطمئن استفاده میکنید برای شما اتصالی امن فراهم شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *