دانلود La VPN Plus برای اندروید


دانلود La VPN Plus برای اندروید

دانلود فیلترشکن ال ای پلاس با لینک مستقیم

دانلود La VPN Plus برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه که اگر یادتون باشه در پست های قبلی خود وی پی ان La USA و در یه پست دیگه نسخه پرو اون رو بهتون معرفی کردیم و یه نگاهیم بهشون انداختیم و الان نوبت رسیده به نسخه پلاس وی پی ان La که قراره بریم سراغش! برخلاف دوتا ورژن قبلی که به تعداد خوب و زیادی دانلود شده بودن، این نسخه دانلود کمتریگرفته ولی همین قضیه میتونه در عین حال نقطه قوتش هم باشه!

چرا؟ چون هر روزه وی پی ان ها و فیلترشکن های مختلف از کار میفتن و این اتفاق برای وی پی ان های رایگان بیشتر هم اتفاق میفته! اما این وی پی ان مد نظر شما هرچی کمتر همه گیر شده باشه اتفاقا احتمال اینکه هنوز شناسایی نشده باشه بیشتره و با احتمال بیشتری میتونیم حدس بزنیم که این وی پی ان سالمه و کار میکنه!

همونطور که مشاهده میکنید، طراحی ظاهری و بصری در این وی پی ان به خوبی و در تمام بخش ها انجام شده و کار با این وی پی ان به اندازه کافی چشم نوازه!

اما در نسخه پرو بهتون گفتم که من هیچ جوره این برنامه رو دانلود نمیکنم چون از نظر امنیتی بهش مشکوکم و دسترسی هایی که وی پی ان از دستگاه اندرویدی من میخواد بیشتر از حد نرماله و نصب اون وی پی ان رو توصیه کردم!

اما در این نسخه پلاس کمی اوضاع متفاوته و دسترسی مشکوکی مشاهده نمیشه و همه دسترسی های مورد نیاز در دامنه دسترسی های یه وی پی انه! البته باز هم پیشنهاد میکنم که اگر قصد دانلود و نصب این وی پی ان رو دارید، ضمن اینکه دانلودتون رو از گوگل پلی حتما و حتما انجام بدید، خودتون هم وی پی ان رو بررسی بکنید رفقا! در هر صورت مسئولیت دانلود و نصب و عواقبش با خودتون خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *