دانلود فیلتر شکن Lamari VPN برای آیفون بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن Lamari VPN برای آیفون بدون محدودیت

دانلود فیلتر شکن رایگان لاماری وی پی ان برای کامپیوتر

با افزایش محدودیت های اینترنتی دسترسی شما به انواع خدمات اینترنتی محدود می‌ شود. در نتیجه نیاز به برنامه ‌ای دارید تا بتوانید به کمک آن با این مشکل مقابله کنید. یکی از فیلتر شکن هایی که می‌ تواند به شما برای دسترسی به انواع خدمات فیلتر شده کمک کند، برنامه Lamari VPN می باشد. این برنامه پرقدرت می تواند انواع محدودیت ها را برای شما دور بزند. و دسترسی به خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده را برای شما ممکن کند.

ایجاد اتصال پرقدرت با استفاده از سرور های فیلتر شکن Lamari VPN

سرورهای این برنامه که از قدرت بالایی برخوردار هستند، در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. در نتیجه می‌ توان گفت این برنامه از یک پوشش جهانی عالی برخوردار است. که این ویژگی سبب می شود تا شما بتوانید در سراسر نقاط جهان به سرور های پرقدرت آن متصل شوید. و از سرعت لازم برای مقابله با شدید ترین محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

Screenshot image

کلیه خدمات فیلتر شکن Lamari VPN رایگان است

تمامی خدمات باکیفیت موجود در این برنامه به صورت رایگان به شما ارائه می شود. و شما برای برخورداری از تک تک آن ها نیازی به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می توانید از‌ سرور های این برنامه به راحتی استفاده کنید. همچنین گفتنی است شما می توانید این برنامه را از طریق لینک های مستقیم به صورت کاملاً رایگان دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

برخورداری از تونل‌‌ های رمزگذاری شده و پیشرفته

ویژگی دیگر این برنامه امنیت بسیار بالایی است که در اختیار شما می گذارد. به گونه ای که یکی از اقدامات امنیتی آن رمزگذاری اتصالات شما می باشد. و این عمل را از طریق عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده به صورت کاملا ایمن انجام می دهد. در نتیجه هنگامی که شما به سرور های این برنامه متصل می شوید. برای شما اتصالی مطمئن و ایمن فراهم می شود. که از شما در برابر نفوذ اشخاص ثالث به دستگاهتان محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *