دانلود فیلتر شکن قوی Lava VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن قوی Lava VPN برای کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن لاوا وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه نیاز کاربران به فیلتر شکن بسیار افزایش پیدا کرده است. برخی از سازندگان برنامه با سوء استفاده از این موقعیت فیلتر شکن ‌های بسیار بد کیفیت را طراحی و به بازار ارائه کرده اند. یکی از این فیلتر شکن‌ ها برنامه Lava VPN می‌ باشد. این برنامه که در گوگل پلی قرار دارد و پولی نیز می‌ باشد از کیفیت بسیار پایینی برخورد است.

Screenshot image

علت نامناسب بودن فیلتر شکن Lava VPN

سرعت پایین

دلیلی که این فیلتر شکن را به یک برنامه بی‌ مصرف و به درد نخور تبدیل می‌ کند، سرعت پایین آن می‌ باشد. این سرعت پایین سبب می‌ شود که ما نتوانیم هیچ کدام از محدودیت‌ ها را به کمک این فیلتر شکن دور بزنید.

سرور های کم کیفیت

با وجود اینکه این برنامه رایگان نمی‌ باشد و شما باید برای استفاده کردن از آن پول پرداخت کنید. اما با این حال سرور های آن بسیار کم کیفیت می‌ باشد. در واقع دلیل سرعت پایین این برنامه که آن را بی‌ مصرف کرده است نیز همین سرورهای کم کیفیت است.

امنیت نامعلوم

از آنجایی که اتصالی برای شما ایجاد نمی‌ شود امنیت این برنامه نیز کاملاً مجهول می‌ باشد. همچنین در توضیحات این برنامه نیز اشاره ‌ای به رمزگذاری کردن اتصالات نشده است. که این موضوع یکی از نقاط ضعف می‌ باشد و می‌ تواند امنیت شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

در مورد برنامه Lava VPN

این فیلتر شکن همانطور که اشاره شد به دلیل سرعت پایین و کم کیفیت بودن سرور هایش قابلیت استفاده ندارد. و عملاً نمی‌ تواند به شما هیچ کمکی برای دور زدن محدودیت‌ ها انجام دهد. به طوری که این فیلتر شکن تنها هزار بار دانلود و نصب شده است. و امتیاز افتضاح ۲/۸ را از کاربران دریافت کرده است. در نتیجه نصب این برنامه اصلا توصیه نمی شود تا شاید در نسخه های جدید این مشکلات حل شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *