دانلود فیلتر شکن LAWON VPN رایگان و جدید


دانلود فیلتر شکن LAWON VPN رایگان و جدید

دانلود برنامه اندروید LAWON VPN بدون قطعی

اگر می‌ خواهید تمامی سایت‌ های موجود در کشور خود را رفع فیلتر کنید و بدون اینکه محدودیتی سد راه شما قرار بگیرد از خدمات موجود در آن‌ ها استفاده کنید. می‌ توانید فیلتر شکن رایگان و کم حجم LAWON VPN را بر روی دستگاه‌‌ های مختلف خود نصب کنید. این فیلتر شکن یک برنامه جدید در کشور ما است. که خدمات خوبی را می‌ تواند به کاربران خود ارائه دهد. که ما چند مورد از آن ها را در اینجا نام می‌ بریم. ولی برای استفاده از خدمات نامحدود این برنامه کافی است آن را توسط لینک‌ های مستقیم برای خود نصب و استفاده کنید.

انتخاب راحت سرور ها

فیلتر شکن‌ LAWON VPN سرور های پرسرعت و نامحدودی در کشور های مختلف دارد. که شما می‌‌ توانید به راحتی به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید. فقط کافی است وارد لیست سرور ها شوید و با مشاهده آن ها هر کدام را که می‌ خواهید انتخاب کنید و تنها با یک ضربه به آن متصل شوید. علاوه بر آن می‌ توانید از طریق اتصال خودکار این عمل را انجام دهید تا دیگر لازم نباشد به دنبال سرور ها بگردید.

Screenshot image

نمایش وضعیت شما در برنامه LAWON VPN به طور دقیق

تمامی فعالیت‌‌ های شما در این فیلتر شکن به صورت دقیق نمایش داده می‌ شود. تا متوجه شوید به چه مقدار از اینترنت خود استفاده کرد‌ه‌ اید و چه داده‌ هایی را دانلود و آپلود کرده‌اید. همچنین وضعیت سروری که به آن متصل شده‌اید کاملاً نمایش داده می‌‌ شود تا متوجه کشوری که به آن متصل شده‌اید و آدرس آی پی تغییر کرده خود بشوید.
علاوه بر آن در این فیلتر شکن یک گزینه وجود دارد که شما می‌ توانید تمام فعالیت‌ های خود را حذف کنید. تا اشخاص ناشناس نتوانند متوجه کارهایی که شما می‌ کنید بشوند. این گزینه باعث می‌ شود که شما همیشه مروری خصوصی داشته باشید.

دارای تبلیغات

یکی از چیزهایی که در این فیلتر شکن وجود دارد و ممکن است برای کاربران خوشایند نباشد، این است که این فیلتر شکن تبلیغات متعددی را نشان می‌ دهد. و شما گاهی باید چند ثانیه برای تماشای این تبلیغات صرف کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *