دانلود فیلتر شکن پر قدرت Legend VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن پر قدرت Legend VPN برای اندروید + رایگان

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Legend VPN + برای ویندوز

امروز به دلیل محدودیت‌ ها و‌ فیلترینگ بیش از اندازه ‌ای که بر اینترنت اعمال شده است. یکی از مهمترین دغدغه ‌های کاربران اینترنت، دسترسی به اینترنتی آزاد و نامحدود می باشد. تا بتوانند به راحتی به هر محتوایی که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. و از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل برخوردار شوند. برنامه Legend VPN فیلتر شکنی پر سرعت و با قدرت بالا است. که این بستر را برای آن ها فراهم می کند. تا بتوانند با مروری آزادانه و با دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

مروری ایمن و ناشناس با فیلتر شکن Legend VPN

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع یکی از دلایلی که کاربران زیادی از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند، همین امنیت بالای آن می باشد. علاوه بر آن این برنامه از اقدامات گوناگونی برای افزایش امنیت کاربران خود استفاده می کند. یکی از مهمترین کار هایی که انجام می دهد، فراهم کردن بستری است که کاربران با استفاده از آن می توانند مروری ایمن و ناشناس داشته باشند. این قابلیت این گونه عمل می‌ کند که آی پی حقیقی شما هنگام اتصال به سرورهای این برنامه پنهان می شود. و آی پی سروری که با آن متصل هستید به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می شود. بنابراین موقعیت جغرافیایی شما به صورت مجهول در آمده و هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

سرور های پر قدرت و سریع برنامه Legend VPN

همانطور که به آن اشاره شد این برنامه از سرعت بسیار بالایی برای مرور شما در سایت های مختلف برخوردار است. دلیل اصلی سرعت بالای این برنامه وجود سرورهای پرسرعت و با قدرت بالاست. همچنین پرتعداد بودن سرور های این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، باعث سرعت بالای این فیلتر شکن می شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *