دانلود Lemon VIP برای اندروید


دانلود Lemon VIP برای اندروید

دانلود فیلترشکن لیمو وی آی پی با لینک مستقیم

دانلود Lemon VIP برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان براتون اوردیم و قصدمون اینه که بگیم چطور قبل از دانلود یه وی پی ان به طور تقریبی حدس بزنید که این وی پی ان بدرد دانلود کردن میخوره یا نه. با ما همراه باشید.

این وی پی ان رو وقتی برای بار اول در گوگل پلی دیدم اولین چیزی که به ذهنم زد این بود که احتمالا بدرد نخوره! با خودم گفتم این وی پی ان رو برای شما هم بیارم تا هم یه وی پی ان معرفی کرده باشیم و هم نشونه هایی که باهاش میشه کیفیت یه وی پی ان رو حدس زد رو باه هم بررسی کنیم. قبل از این که بریم سراغ مطلب باید بهتون بگم این موارد قطعی نیستن و کمکی هستن! یعنی ممکنه وی پی انی همه این شرایط رو داشته باشه ولی وی پی ان خوب یا افتضاحی باشه!

قدم اول تعداد دانلوده و نمره برنامست! این برنامه تا الان تونسته حدود 10 هزار دانلود فعال داشته باشه که خب برای یه وی ی ان در گوگل پلی عدد زیادی نیست! اما بد تر از تعداد دانلود، نمره ایه که این وی پی ان از کاربرا گرفته! این نمره 2.6 بوده و این اصلا نمره خوبی نه تنها برای یه وی پی ان بلکه برای هیچ برنامه ای در گوگل پلی نیست! پس تا اینجا فهمیدیم که احتمالا این وی پی ان ارزش دانلود نداره.

قدم دوم طراحی ظاهری! این وی پی ان نه در بخش لوگو برنامه و نه در بخش طراحی داخلی و نه در بخش طراحی بنر های صفحه گوگل پلی خودش خوب عمل نکرده و طراحی ها ناشیانه و غیر  حرفه ایه!

دسترسی ها! وقتی دسترسی های این وی پی ان رو چک میکنیم ، میبینیم که این وی پی ان نیاز به دسترسی هایی از حافظه شما رو داره که بین وی پی ان ها مرسوم نیست و ممکنه حتی اطلاعات گالری شما رو هم شامل بشه! بنا براین ظاهرا که این وی پی ان حتی قابل اعتمادم نیست برای دانلود!

ویژگی های دیگری هم هستن که در پست های دیگه بهشون اشاره خواهیم کرد ولی تا اینجا این سه تا ویژگی رو با هم دیدیم. با ما در پست های بعدی هم همراه باشید تا ادامه این ویژگی ها رو با هم بررسی کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *