آپدیت Lens VPN برای گوشی از گوگل + روش استفاده


آپدیت Lens VPN برای گوشی از گوگل + روش استفاده

دانلود فیلتر شکن Lens VPN برای واتساپ

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید از خدمات حرفه ‌ای برخوردار شوید. می‌ توانید برنامه Lens VPN را برای دستگاه خود انتخاب کنید. چرا که این برنامه دارای قابلیت‌ های بسیار جذاب و کاربردی است. که مرور شما در اینترنت را بهبود می‌ بخشد. و می‌ تواند به شما کمک کند که محدودیت‌ ها را از بین ببرید.
این فیلتر شکن تعداد کاربران بسیار محدودی دارد و یکی از فیلتر شکن‌ های ناشناخته موجود در گوگل پلی است. که می‌ توانید آن را دانلود و نصب کنید.

روش استفاده از سرور های پراکنده برنامه Lens VPN

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده است و این ویژگی باعث می‌ شود که شما در هر کجا که باشید بتوانید به یکی از این سرور ها متصل شوید و از قدرت بالا لذت ببرید. البته گاهی اوقات این سرور ها از دسترس خارج می‌ شوند. و نمی ‌توانند اتصال لازم برای شما را ایجاد کنند.
اما به صورت کلی ما روش استفاده از این سرورها را به صورت فیلم برای شما قرار داده‌ایم تا بتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

 

مهم ترین خدمات در تنظیمات فیلتر شکن Lens VPN

۱_ امکان تست سرعت

این برنامه از یک ویژگی بسیار کاربردی و حرفه ‌ای برخوردار است که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید سرعت اتصال ایجاد شده برای خود را اندازه‌ گیری کنید. این ویژگی باعث می‌ شود که شما در انتخاب سرور ها بهتر عمل کنید و به کمک این ویژگی از سرور های فعال و با قدرت بسیار بالا استفاده خواهید کرد.

۲_ قابلیت تغییر مود برنامه

این برنامه برای بهتر کردن تجربه شما قابلیتی را در خود قرار داده است که شما می‌ توانید محیط برنامه را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید. برای مثال قابلیت تغییر مود شب و روز برای شما قرار داده شده است.

۳_ مشاهده سوابق مرور و حذف آن

این برنامه دارای قابلیتی است که سوابق مرورتان را در اختیار شما قرار می‌ دهد. این ویژگی باعث می‌ شود که بدانید میزان مصرف اینترنتتان به چه مقدار بوده است. و از این طریق برای صرفه‌ جویی در مصرف اینترنت مرور خود را مدیریت کنید و مرور بهینه و بهتری را داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *