دانلود فیلتر شکن Le VPN نسخه جدید برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Le VPN نسخه جدید برای ویندوز

لینک دانلود برنامه ایمن Le VPN

یکی از مهم ترین برنامه هایی که امروزه در همه گوشی های اندرویدی و آیفون قابل مشاهده است، فیلترشکن ها هستند. اما همه این فیلتر شکن ها ایمن نیستند و یا سرعت قابل قبولی را برای شما فراهم نمی‌ کنند. بنابراین نیاز است یک برنامه با امکانات عالی و سرعت بالا برای خود نصب کنید. تا بتوانید به وسیله آن تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. پیشنهاد ما به شما نصب برنامه رایگان Le VPN است. زیرا این فیلتر شکن دارای سرور های بسیار پر سرعتی است. که به وسیله آن می توانید تمام مسدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. لازم به ذکر است که این برنامه هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد. یعنی هر چند ساعت که بخواهید، می توانید به سرور های آن متصل باشید.

بالا بردن امنیت اتصالی شما توسط Le VPN

از مهم ترین کارهایی که این برنامه هنگام اتصال برای شما انجام می دهد. بالا بردن امنیت شما و حفظ حریم خصوصی اطلاعات گوشی همراه شما است. یعنی وقتی به سرور های موجود در این برنامه متصل می شوید تمام اطلاعات شما رمزگذاری می شود. و هیچ کس نمی تواند به شما و اطلاعاتتان دسترسی پیدا کند. در این صورت می‌ توانید با امنیت بسیار بالا در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. بدون این که قابل ردیابی شدن باشید.

Screenshot image

اتصال به سرور های پرسرعت فیلتر شکن Le VPN

این برنامه دارای سرور های پرسرعتی در کشور های مختلف است. از این کشور ها می توان به فرانسه، آمریکا، مکزیک، آلمان و هلند نام برد. شما می توانید هر یک از این کشور ها که سرعت بالایی دارد را انتخاب کنید و با یک کلیک بر روی آن اتصال خود را برقرار کنید. همچنین شما می توانید این کار را بر عهده برنامه بگذارید تا بهترین کشور را برای شما انتخاب کند. در این صورت می توانید با سرعت بسیار بالا تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. و با خیالی آسوده به محتوا های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *