نصب Liam VPN برای گوشی اندروید بدون قطعی


نصب Liam VPN برای گوشی اندروید بدون قطعی

آپدیت برنامه Liam VPN به صورت مستقیم از گوگل پلی

یک ابزار مناسب که بتواند قدرت لازم برای دور زدن سانسور ‌های موجود در اینترنت را برای شما فراهم کند، امروزه بسیار مهم می‌ باشد. چرا که بدون استفاده از این ابزار شما نمی‌ توانید از بیشتر سایت ها و برنامه های خارجی استفاده کنید.
یکی از بهترین فیلتر شکن ‌هایی که می‌ تواند قدرت لازم برای عبور از انواع محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کند، برنامه Liam VPN می‌ باشد. که به راحتی از طریق گوگل پلی می‌ توانید آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

همچنین همه کاربران می‌ توانند به سادگی از این برنامه استفاده کنند چرا که رابط کاربری این برنامه به گونه‌ ای طراحی شده است. که به سادگی می‌ توانید به سرور ها دسترسی پیدا کنید. تنها کاری که می‌ بایست انجام دهید این است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا به صورت اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار به قوی‌ ترین سرور دسترسی پیدا کنید.

ویژگی سرور های موجود در فیلتر شکن Liam VPN

این برنامه از سرور های بسیار مناسب برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید در سریع‌ ترین زمان ممکن بر انواع محدودیت ‌ها غلبه کنید. و به خدمات مورد نیاز در سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده پس از رفع انسدادشان دسترسی پیدا کنید. در واقع هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت که شما نتوانید به کمک این برنامه آن را از بین ببرید.

Screenshot image 2

تنظیمات مناسب و ساده در فیلتر شکن Liam VPN

تنظیماتی که این برنامه دارد به شما این امکان را می‌ دهد مرور خود را به صورت مناسبی تنظیم کنید. تا با توجه به اینترنتی که در اختیار دارید و مقصودی که دارید بهترین تجربه از گشت و گذار کردن در اینترنت را کسب کنید.
ضمن اینکه این برنامه دارای قابلیت تغییر زبان می‌ باشد. و شما می‌ توانید زبان پیش فرض برنامه را با توجه به نیازی که دارید تغییر دهید.

Screenshot image 4


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *