دانلود فیلتر شکن اندروید Liberty Vpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن اندروید Liberty Vpn نسخه اصلی

فیلتر شکن رایگان و سریع Liberty Vpn برای کامپیوتر

شما می توانید وب‌ سایت‌ ها و برنامه‌ های مورد علاقه خود را که به دلیل محدودیت های اینترنتی دسترسی به آن ها مشکل شده است. با استفاده از سرویس قدرتمند و ایمن Liberty Vpn رفع انسداد کنید. همچنین می توانید مسدودیت برنامه های پر طرفداری مثل فیس بوک، توییتر، یوتیوب، اسکایپ، اینستاگرام، اسنپ چت و غیره را با یک کلیک ساده دور بزنید.

رمزگذاری بالای فیلتر شکن Liberty Vpn

این فیلتر شکن از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می‌ کند و در عین حال تمامی وب‌ سایت‌ ها را رفع انسداد می‌ کند. همچنین این برنامه برای افزایش امنیت شما اتصالاتتان را رمزگذاری می‌کند و از این طریق برای شما اتصالی ایمن و ناشناس را ایجاد می‌ کند. که می توانید به کمک آن به گشت و گذاری ایمن در سرتاسر کشور بپردازید. و در آخر، این برنامه از امنیت شما در نقاط اتصال Wi-Fi عمومی محافظت می‌ کند .

Screenshot imageScreenshot image

پهنای باند نامحدود

این برنامه به کاربران خود پهنای باند نامحدود ارائه می کند. در نتیجه ما می توانیم به راحتی و بدون هیچ گونه محدودیتی از این فیلتر شکن برای دستیابی به خدمات مورد نیازمان استفاده کنیم. نکته قابل توجه در مورد این برنامه همان نامحدود بودن خدماتش می باشد. یعنی ما برای برخورداری از این خدمات محدودیتی نداریم.
در کنار نامحدود بودن تمامی خدمات این فیلتر شکن رایگان می باشد. که به این معنی می باشد که ما نیازی به پرداخت هزینه برای برخورداری از این خدمات نخواهیم داشت.

سرور های باکیفیت فیلتر شکن Liberty Vpn

این برنامه از سرور های پرتعداد و باکیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. که تمام این سرور ها در نقاط مختلف جهان پراکنده شده اند و برای ما سرعت بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می ‌کنند.
به صورتی که به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم در کسری از ثانیه، تمامی محدودیت‌ ها را دور بزنیم و به خدمات مورد نیازمان در سایت ها و برنامه های گوناگون دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *