دانلود فیلتر شکن LIBRE VPN PRO برای آیفون + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن LIBRE VPN PRO برای آیفون + نسخه جدید

لینک دانلود برنامه لایبر وی پی ان پرو برای ویندوز

اگر می‌ خواهید در یک چشم به هم زدن فیلترینگ موجود در کشور خود را از بین ببرید فقط کافی است فیلتر شکن LIBRE VPN PRO را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. پس از آن می‌ توانید قوی‌ ترین فیلترینگ‌ها را هم از بین ببرید و به سایت‌ های مورد نظر خود به صورت رایگان و نامحدود دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه جهت افزایش امنیت سایبری شما هنگام گشت و گذار در اینترنت رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. زیرا این برنامه از طریق عبور دادن اطلاعات شما از یک تونل رمزگذاری شده، این کار را انجام می دهد. با انجام این عمل برای شما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برقرار می شود. که از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیرمطمئن محافظت می کند. و به شما این امکان را می‌ دهد تا با خیالی راحت و آسوده از تمامی سایت ها و برنامه های مختلف استفاده کنید.

استفاده از خدمات سرگرم کننده

ما می توانیم با استفاده از این برنامه به صورت کاملا آزادانه در فضای اینترنت گشت و گذار کنیم و از خدمات سرگرم کننده ای که به دلیل محدودیت های جغرافیایی از ما گرفته شده است، برخوردار شویم. برای مثال به کمک این برنامه می توانیم به راحتی به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت‌ های مختلف فیلتر شده بپردازیم. همچنین تمامی بازی های آنلاین فیلتر شده را رفع انسداد کنیم و از بازی کردن آن ها لذت ببریم.

Screenshot image

نسخه مود شده فیلتر شکن LIBRE VPN PRO

با وجود اینکه این برنامه به صورت رایگان در بازار وجود دارد اما دارای نسخه پریمیوم نیز می باشد که باید اکانت آن را خریداری کنید. اکانت پریمیوم این برنامه دارای خدمات باکیفیت تر و سرورهای اختصاصی با سرعت بالاتر هست. که شما می توانید اکانت ها را خریداری کنید و یا می توانید به دنبال نسخه های مود شده این برنامه باشید. تا بتوانید به صورت کاملاً رایگان از خدمات پولی نسخه پریمیوم استفاده کنید. گفتنی است که در نسخه رایگان خدمات به صورت نامحدود ارائه می‌ شود اما از کیفیت نسخه پریمیوم و مود شده برخوردار نیستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *