دانلود فیلتر شکن قوی Light Connect VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی Light Connect VPN برای اندروید

دانلود لینک مستقیم برنامه لایت کانکت وی پی ان

بسیاری از سایت‌ ها و برنامه های کاربردی که برای ما ضروری هستند، دچار فیلترینگ شدیدی شده اند. به گونه ای که ما برای دسترسی به آن ها با مشکل بزرگی مواجه هستیم. بنابراین نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع داریم تا بتوانیم با این مشکل بزرگ مقابله کنیم. برنامه Light Connect VPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در کشور است که می توانیم برای مقابله با این مشکل بزرگ از آن استفاده کنیم. همچنین این برنامه به ما این امکان را می‌ دهد که بتوانیم با متصل شدن به سرور هایش انواع محدودیت ها را دور بزنیم.

نماگرفت

سرور های پرقدرت فیلتر شکن Light Connect VPN

یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن سرور های پرسرعت آن می‌ باشد. که بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ ها سرور های آن ها از دسترس خارج شده اند. همچنان دارای سرور های باکیفیت و فعال می باشد. و به ما این امکان را می‌دهد که بتوانیم با متصل شدن به این سرور ها، به کمک سرعت بالا و پایداری که برای ما ایجاد می‌ شود،‌در اینترنت گشت و گذار کنیم. و انواع محدودیت ‌ها را در کوتاه ‌ترین زمان دور بزنیم.

استفاده آسان و راحت بدون ثبت نام

استفاده از خدمات موجود در این برنامه بسیار آسان می باشد. چرا که ما نیاز به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی و ایجاد نام کاربری و رمز عبور نداریم. و این مسئله سبب می شود تا بتوانیم در مدت زمان کوتاه تری وارد برنامه شویم و از خدمات موجود در آن استفاده کنیم. ضمن اینکه این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی با طراحی کاربر پسند برخوردار می باشد. که مسیر اتصال به سرورهای برنامه را برای ما کوتاه کرده است.

افزایش امنیت اطلاعات با نصب برنامه Light Connect VPN

علاوه بر ویژگی های گفته شده این فیلتر شکن یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که با کمک اقدامات امنیتی متعدد و به روز خود برای ما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ را فراهم می کند. تا بتوانیم با خیالی راحت و آسوده از خدمات اینترنتی مورد نیاز خود استفاده کنیم. علاوه بر آن، این برنامه سبب می شود که ما تجربه ای عالی از یک مرور ناشناس را داشته باشیم. و بدون آنکه هیچ فعالیت های ما در اینترنت قابل ردیابی و شناسایی باشد، گشت و گذار کنیم.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *