دانلود فیلتر شکن اندروید Limit Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن اندروید Limit Vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود لیمیت وی پی ان نسخه مود شده

یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار فیلتر شکن نامحدود Limit Vpn می باشد. چرا که سریع ترین سرور های پایدار را به شما ارائه می دهد. شما می توانید با متصل شدن به این سرور های قدرتمند و سریع به برنامه و وسایت های مورد علاقه خود که تا قبل از استفاده از این برنامه از تمامی آن ها به دلیل محدودیت های اینترنتی محروم بودید، به سادگی دسترسی پیدا کنید .

مروری ایمن و ناشناس با فیلتر شکن Limit Vpn

این برنامه برای اینکه امنیت سایبری شما را هنگام گشت و گذار در اینترنت افزایش دهد، اتصالات شما را رمزگذاری می کند. این ویژگی سبب می شود که اتصالی کاملا ایمن و غیر قابل نفوذ برای شما فراهم شود. در نتیجه شما حتی اگر از وای فای های عمومی که امنیت بسیار ضعیفی دارند به عنوان اتصالات خودتان استفاده کنید. این برنامه با این عمل قوی ترین و ایمن ترین اتصال ممکن را برای شما فراهم می کند.

Screenshot image

حفاظت از حریم خصوصی

برنامه لیمیت وی پی ان برای احترام به حریم شخصی و خصوصی شما به هیچ عنوان هیچ مقدار از سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند. همچنین این برنامه اطلاعات خصوصی شما را به اشتراک نمی گذارد. بنابراین تا هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید. حریم خصوصی شما در امنیت کامل خواهد بود. و حتی کسی نمی تواند موقعیت مکانی شما را شناسایی یا ردیابی کند. در نتیجه مروری ناشناس را تجربه خواهید کرد.

اتصال آسان به سرور های فیلتر شکن Limit Vpn

برای اتصال به این برنامه فقط کافی است پس از اینکه آن را دانلود و نصب کردید، اجرا کنید. سپس اگر اتصال خودکار برای شما مدنظر است روی دکمه اتصال کلیک کنید. تا به صورت خودکار به با کیفیت ترین سرور موجود وصل شوید. تا به صورت ایمن و ناشناس به اینترنت و برنامه های مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *