دانلود فیلتر شکن رایگان Lindo VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان Lindo VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن لیندو وی پی ان برای اندروید بدون قطعی

نصب و استفاده از یک فیلتر شکن پرسرعت و قدرتمند به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم از تمامی خدمات اینترنتی مسدود و فیلتر شده برخوردار شویم. و هر برنامه و سایتی که دسترسی به آن ها محدود شده است را رفع فیلتر کنیم و از خدمات مورد نیازمان در آن ها برخوردار شویم. یکی از فیلتر شکن های عالی در این زمینه برنامه‌‌ Lindo VPN می باشد. که ما می توانیم به کمک سرور های آن، انواع محدودیت ها را دور بزنیم.

استفاده آسان و راحت از تمامی سرور ها

لیندو وی پی ان برای راحتی ما و استفاده آسان تر از برنامه رابط کاربری خود را با استفاده از حذف کردن منو های اضافه و پیچیده بهینه کرده است. تا ما بتوانیم تنها با چند کلیک ساده به سرور های آن متصل شویم. و به کمک این وی پی ان از انواع محدودیت های اینترنتی عبور کنیم و به برنامه هایی مانند تلگرام و واتساپ دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

نامحدود و رایگان بودن فیلتر شکن Lindo VPN

یکی از ویژگی‌ های مهم این فیلتر شکن خدمات رایگان آن می باشد. که سبب می‌ شود. ما دیگر برای برخورداری از خدمات وی پی ان نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشیم. همچنین گفتنی است علاوه بر رایگان بودن تمامی این خدمات به صورت نامحدود ارائه می‌ شوند. یعنی ما برای استفاده از آن ها هیچ گونه محدودیتی نخواهیم داشت و می توانیم در هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که بخواهیم به سرور های این برنامه متصل بمانیم. و از آن برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنیم.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات خصوصی شما با برنامه Lindo VPN

این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما از اقدامات امنیتی گوناگونی استفاده می‌ کند. یکی از مهم ترین ویژگی های امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت ما هنگام گشت و گذار در اینترنت رمزگذاری اتصالات ما می باشد. از طریق این کار برای ما اتصالی مطمئن و خصوصی فراهم می‌ شود. که از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *