دانلود LinkedIn برای اندروید


دانلود LinkedIn برای اندروید

دانلود لینکدین – شبکه اجتماعی بازارکار – با لینک مستقیم

دانلود LinkedIn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یکی از خفن ترین شبکه های اجتماعی در حوزه کسب و کار ، تخصص ها و بازارکار و … به نام لینکدین یا همون LinkedIn !

لینکدین چیه و چه کاربردی داره و چرا انقدر مهمه؟

لینکدین یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی موجود در دنیای حال حاضره! چرا؟ چون لینکدین بوجود اومده تا دنیای واقعی کسب و کار رو پوشش بده! اصن هدف بوجود اومدن لینکدین، تشکیل شبکه اجتماعی خاصی بود که دنیای حرفه ها، کسب و کارها، توانایی های کاری، بیزینس ها ، بستر استخدام و … باشه! در لینکدین افراد میتونن اکانت خودشون رو بسازن و با تکمیل پروفایل خودشون، توانایی ها، سوابق کاری، دستاوردها، و کلا هر مشخصات مربوط به توانایی های کاریشون رو به نمایش بزارن و با مشخص کردن وضعیت فعلی شغلی خودشون، پیشنهاد های کاری مختلف رو از کارفرما ها دریافت کنن! البته این پروسه برای کارفرما ها ، شرکت ها و … هم صادقه و اونها هم میتونن پروفایل تخصصی کسب و کارشون رو بسازن و به افراد جویای کار راجع به کسب و کارشون اطلاعات بدن!

در فضای لینکدین افراد حرفه ای و عادی میتونن با انتشار پست های مختلف مطالب آموزشی و یا حتی اخبار حوزه خودشون رو منتشر کنن و این باعث میشه شما در این فضا بروز بمونید و از اخبار و تحولات مهم حرفه تون جا نمونید!

اخیرا به مدت کوتاهی لینکدین طی حوادث اخیر، دچار فیلترینگ شد و برای استفاده از این فضا نیاز به فیلترشکن بود! اگر نیاز به اطلاعات راجع به وی پی ان ها دارید سایت ما بهتون این اطلاعات رو میده!

لینکدین از گوگل پلی بیشتر از 1 میلیارد بار دانلود شده، بیشتر از 2 میلیون کامنت گرفته و از کاربران نمره 4.1 رو دریافت کرده و برای اندروید از گوگل پلی و برای ios در اپ استور برای دانلود موجوده!

تا پست های بعدی با ما بمونید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *