دانلود LinkWorld VPN برای اندروید


دانلود LinkWorld VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن لینک ورد با لینک مستقیم

دانلود LinkWorld VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ در قسمت کامنت ها برامون نوشته بودید که وی پی ان هاتون بعد از یه مدت کارکردن ، از کار میفته! متاسفانه این اتفاق داره میفته و وی پی ان ها هر روزه و مخصوصا وی پی ان های رایگان شناسایی میشن و از کار میفتن!

بنا براین تصمیم گرفتیم تا امروز یه وی پی انی رو براتون بیاریم که کمتر معروف باشه و به همین خاطر احتمال اینکه از کار بیفته، کم باشه! پس با ما همراه باشید تا این وی پی ان سالم و فعال رو با هم ببینیم!

اولین چیزی که راجع به این وی پی ان ما رو جذب خودش میکنه، طراحی ظاهری درجه یکشه! این وی پی ان به قدری از نظر ظاهری خوب طراحی شده که آدم از تماشای فضای داخل برنامه حس کارکردن با یه وی پی ان حرفه ای رو میگیره! اما این همه ماجرا نیست!

این وی پی ان رایگانه و برای کار کردن باهاش و استفاده از سرورهاش هیچ اجباری به پرداخت وجه یا خرید اشتراک و این داستان ها ندارید و مدعیه که قراره کمکتون کنه تا به اینترنت آزاد و بدون فیلترینگ دسترسی داشته باشید و یجورایی از شر فیلترینگ خلاص شید!

علاوه بر اینکه این وی پی ان خیلی دانلود نشده و یجورایی چراغ خاموشه، انتشارش هم به تازگی و در سال اخیر یعنی 2023 بوده و اتفاقا بعد از انتشارش در همین امسال، آپدیت هم منتشر کرده!این موارد مثل بروز بودن و تازه بودن و معروف نبودن ، احتمال سالم بودن وی پی ان و فعال بودن فیلترشکن و سرورها رو بالا میبره!

اگر شما این وی پی ان رو نصب کردید و تجربه کار با هاش رو داشتید، خوشحال میشیم تا تجربه خودتون رو با ما هم در بخش نظرات به اشتراک بزارید رفقا!

ما تو این سایت راجع به انواع و اقسام وی پی ان ها براتون مینویسیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *