دانلود Lion Vpn برای اندروید


دانلود Lion Vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن شیر (لاین) با لینک مستقیم

دانلود Lion Vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان محبوب و معروف که دانلود زیادی تا الان داشته!

وقتی در اینترنت دنبال وی پی ان میگردیم که دانلود و نصبش کنیم، چه ملاک هایی تو ذهنمون هست؟

یکی از ملاک هایی که باهاش میتونیم به صورت نسبی بفهمیم که آیا این وی پی ان بدرد دانلود کردن میخوره یا نه، تعداد دانلود اون وی پی انه! هرچقدر تعداد دانلود های بیشتری تا الان کسب کرده باشه ، احتمالا وی پی ان درست درمون تریه و سرور های بهتری داره و … خلاصه و بهتر میشه بهش اعتماد کرد! البته همیشه هم اینطور نیست و این قضیه کاملا همونطور که گفتم کاملا نسبیه! من وی پی ان های پر دانلود و با امتیاز های بالا میشناسم که کار نمیکنن و برعکس وی پی ان های یه گوشه افتاده ای رو میشناسم که با سرعت خوبی کار میکنن!

این وی پی ان لاین (Lion) در واقع ملاک اول ما رو داره! این وی پی ان از گوگل پلی تا الان بیشتر از یک میلیون بار دانلود شده و این یعنی با وی پی ان محبوبی طرفیم! همچنین این وی پی ان از کاربران نمره 4 رو دریافت کرده! ولی خیلی وقت ها وی پی ان ها در کشور ما از کار میفتن و این اتفاق برای وی پی ان های رایگان بیشترم اتفاق میفته!

خب قضیه اینه که ما در مورد اینجور وی پی ان ها چشم امیدمون به آپدیت هاشونه! پس یکی دیگه از چیز هایی که قبل از دانلود چک میکنیم، تاریخ آخرین آپدیت اون وی پی انه! که اتفاقا این وی پی ان تاریخ آخرین آپدیتش هم برای همین امسال یعنی سال 2023 بوده! با این اوصاف به نظر میاد این وی پی ان بتونه شما رو به اینترنت آزاد متصل کنه و برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به سایت ها و برنامه ها کارتون رو راه بندازه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *