نصب Little Rocket VPN از گوگل پلی + نسخه جدید


نصب Little Rocket VPN از گوگل پلی + نسخه جدید

فیلتر شکن Little Rocket VPN نسخه مود شده + لینک دانلود

اگر از محدودیت‌ های اینترنتی خسته شده‌ اید و به دنبال راهی هستید تا از شر این محدودیت ‌ها خلاص شوید. می‌ توانید از برنامه Little Rocket VPN استفاده کنید. چرا که این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن ‌های موجود در بازار است که دارای خدمات با کیفیت و حرفه‌ ای است. و به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید در اینترنت بدون هیچگونه مزاحمتی گشت و گذار کنید. سپس در بستر ایمن به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

سرور های پرتعداد Little Rocket VPN در سراسر جهان

این برنامه در سراسر نقاط جهان دارای سرور است و در هر کشوری دارای چندین سرور می باشد. یعنی به یک سرور اکتفا نکرده است.
بنابراین شما می‌ توانید با دانلود این برنامه از یک پوشش جهانی بی‌ نظیر برخوردار شوید. تا بتوانید به اینترنت پرسرعت و تمامی ظرفیت ‌هایش بدون هیچ مشکلی دسترسی پیدا کنید تا از خدمات عالی آن لذت ببرید. گفتنی است که در روبروی هر سرور پینگ آن مشخص شده است. تا از این طریق بتوانید بهترین سرور را برای خود انتخاب کنید.

نحوه استفاده آسان از برنامه Little Rocket VPN

پس از اینکه این برنامه را از طریق منابع مختلف خصوصاً برنامه گوگل پلی دانلود و نصب کردید. می‌ توانید این برنامه را اجرا کنید. پس از اجرا کردن شما با یک محیط بسیار ساده و کاربردی مواجه خواهید شد. که با کلیک بر روی دکمه اتصال می‌ توانید در سریع ‌ترین زمان ممکن به سروری قدرتمند متصل شوید.
اما اگر به دنبال اتصال دستی هستید. می‌ توانید به لیست سرور ها مراجعه کنید. و با توجه به پینگ سرورها سرور مورد نظر خود را انتخاب و پس از اتصال به آن، از اینترنت جهانی برخوردار شوید.

دارای خدمات رایگان و تماشای تبلیغات

اگر به دنبال خدمات رایگان اما با کیفیت هستید. این برنامه می‌ تواند گزینه مناسب برای شما باشد. به طور کلی استفاده از خدمات این برنامه به صورت رایگان امکان‌ پذیر است. اما شما در ازای این خدمات رایگان باید تبلیغات موجود در برنامه را تماشا کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *