دانلود Live VPN برای اندروید


دانلود Live VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن لایو با لینک مستقیم

دانلود Live VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز به درخواست یکی از مخاطب های عزیزمون که در کامنت ها ازمون خواسته بودن، این وی پی ان رو براتون اوردیم تا معرفی و بررسیش رو انجام بدیم. این وی پی ان اسمش وی پی ان لایو یا همون live هست! شما هم میتونید رفقا با نوشتن اسم وی پی انی که میخواید ما بررسیش رو انجام بدیم در قسمت کامنت ها کمک کنید تا ما محتوای بهتری براتون تولید و منتشر کنیم! پس با ما همراه باشید!

خب اولین چیزی که باید راجع به این وی پی ان در نظر بگیریم طراحی ظاهری این وی پی انه! طراحی ساده ولی شیک ویژگی طراحی این وی پی انه! هم فضای داخلی برنامه و هم بنر هایی که در گوگل پلی گذاشته و شما یکی از اون ها رو مشاهده میکنید، همگی طراحی خوبی دارن و حتی میشه گفت که به کاربر این حس رو میدن که انگار به یه وی پی ان حرفه ای طرفه!

اما از طراحی ظاهری که بگذریم، من به شخصه این وی پی ان رو دانلود نمیکنم و دانلود و نصب کردنش رو هم به هیچکس توصیه نمیکنم!

اما چرا! ببینید رفقا هر برنامه اندرویدی که شما قصد دانلود و نصب کردنش رو داشته باشید، مرتبط با فعالیتی که میخواد انجام بده، نیاز به یسری دسترسی ها به یسری از بخش های دستگاه اندرویدی شما داره! مثلا یه برنامه عکاسی حرفهای برای اینکه بتونه کار عکاسی رو انجام بده نیاز داره تا به دوربین گوشی شما دسترسی داشته باشه و این یه چیز خیلی طبیعیه! اما مشکل از اونجایی مشکوک میشه که برنامه ها درخواست دسترسی هایی بیشتر از نیازشون میکنن! راجع به این وی پی ان هم به نظر شخص من، تعداد دسترسی هایی که از دستگاه اندرویدی شما میخواید بیشتر از چیزیه که فقط به عنوان یه فیلترشکن نیاز داره! باز هم تصمیم با خودتونه رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *