نصب Lizard VPN برای اینترنت رایتل


نصب Lizard VPN برای اینترنت رایتل

دانلود فیلتر شکن Lizard VPN از گوگل پلی

فیلتر شکن Lizard VPN برنامه ‌ای است که خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار می‌ دهد. و شما می‌ توانید به کمک آن از قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برخوردار شوید.بدون اینکه از خدمات محدود شده‌ ای در اینترنت بی بهره بمانید. این فیلتر شکن را شما می‌ توانید به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی و یا سایر منابع دانلود و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

لازم به ذکر است که این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌هایی است که خدماتش را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد. و در ازای آن به شما تبلیغاتی را نشان می‌ دهد. تا دیگر نیاز به پرداخت هزینه جهت دریافت خدمات وی پی ان باکیفیت نداشته باشید. و بتوانید به جای خرید وی پی ان‌ های پولی از این فیلتر شکن رایگان استفاده کنید.

Screenshot image

تغییر آدرس آی پی در Lizard VPN با ایمنی بالا

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید به کمک آن بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی باشد. در اینترنت گشت و گذار کنید. این برنامه گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.
چرا که این برنامه به کمک قابلیت تغییر موقعیت جهانی برای شما، شرایط لازم به منظور مرور ناشناس در اینترنت را فراهم می‌ کند. و با پنهان کردن آی پی حقیقی شما این کار را انجام می‌ دهد.

دارای خدمات نامحدود و سرور های پرسرعت

شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و می‌ توانید به صورت آزادانه از تمامی ویژگی‌ های موجود در این برنامه استفاده کنید. به گونه‌ ای که در هر زمان و هر مکانی به هر مقدار که بخواهید می‌ توانید به کمک این برنامه از خدمات فیلتر شده بهره‌ مند شوید.

قابلیت اتصال خودکار فیلتر شکن Lizard VPN

به کمک قابلیت اتصال خودکار شما می‌توانید از این برنامه به راحتی استفاده کنید. چرا که برای اتصال به سرورها به کمک این قابلیت تنها یک کلیک نیاز می‌ باشد. و شما در مدت زمانی کوتاه می‌ توانید از خدمات بین المللی مسدود شده بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *