برنامه LogonBox VPN برای رفع فیلترینگ شبکه اجتماعی


برنامه LogonBox VPN برای رفع فیلترینگ شبکه اجتماعی

دانلود برنامه سریع و فعال LogonBox VPN برای اینترنت خانگی

فیلتر شکن LogonBox VPN یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در گوگل پلی است. که خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار می‌ دهد. شما به کمک آن می‌ توانید بر محدودیت‌ های اینترنتی غلبه کنید. و به خدمات مورد نیازتان که به دلیل فیلترینگ از دسترس شما خارج شده‌ اند دسترسی پیدا کنید. تا از این طریق به تمامی خدمات اینترنت جهانی دسترسی کامل پیدا کنید.

علت نصب فیلتر شکن LogonBox VPN بر روی گوشی:

۱_ سرور های خلوت

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌هایی است که کمتر کاربری آن را می‌ شناسد و به طور کلی تنها بیش از ۱۰۰ بار بر روی دستگاه ‌های اندرویدی نصب شده است.
به همین دلیل سرور هایی که این برنامه دارا می‌ باشد همیشه خلوت هستند. و ترافیک بسیار کمی بر روی آن ها اعمال می‌ شود.
به همین دلیل اکثر اوقات این برنامه قادر است سرعت بالایی را برای شما فراهم کند. تا بتوانید بر محدودیت‌ های اینترنتی اعمال شده بر اینترنت غلبه کنید.

۲_ خدمات رایگان و بدون هزینه

شما می‌ توانید به تمامی سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه نیاز داشته باشید برای دریافت خدمات وی پی ان هزینه کنید.
چرا که این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار است. که خدماتش را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ دهد و امکان دسترسی به اینترنت بین المللی را برای آن ها فراهم می‌ کند.

۳_ نیاز به ثبت نام جهت استفاده

شما برای اینکه به تمامی ظرفیت‌ های برنامه LogonBox VPN دسترسی پیدا کنید و از تمامی خدمات امکان بهره‌ برداری را داشته باشید. باید در این برنامه ثبت نام کنید و مراحل ثبت نام را بگذرانید. تا یک نام کاربری و رمز عبور برای خود داشته باشید. و پس از آن با کمک این دو فاکتور از تمامی قسمت‌ های برنامه توانایی استفاده را داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *