دانلود فیلتر شکن LomVPN رایگان برای اندروید


دانلود فیلتر شکن LomVPN رایگان برای اندروید

دانلود فیلتر شکن LomVPN نسخه جدید

برنامه LomVPN یکی از بهترین و پر سرعت ترین فیلتر شکن های رایگان برای اندروید است. شما می توانید با دانلود کردن این برنامه به راحتی از امکانات و سرعت ویژه آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. و از آن به عنوان دستیار اینترنتی خودتان استفاده کنید.

افزایش سرعت اتصال شما

این برنامه دارای مزایای ارزشمندی از جمله بهبود بخشیدن به سرعت اینترنت کاربران است. این مهم به دلیل سرور های با کیفیتی است که این برنامه در سرتاسر دنیا از آن ها بهره مند است. با متصل شدن به سرور های این برنامه سرعت بی نظیری برای شما فراهم می شود تا بتوانید به هرچیزی دسترسی پیدا کنید.

روش استفاده از این فیلتر شکن

برای استفاده از این برنامه و سرور هایش فقط کافی است این فیلتر شکن را نصب کنید، سپس آن را اجرا کنید. با باز شدن برنامه یک پنل کاربری ساده و کاربردی نمایش داده می شود که کاربر را سردرگم نمی کند. چرا که در این برنامه دیگر خبری از منو های پیچیده شده نیست. و‌ به راحتی می توانید فقط با یک کلیک ساده از این فیلتر شکن قوی که دارای چندین سرور اختصاصی و پرسرعت است٬ استفاده کنید. همچنین شما می توانید در هر کجا که هستید کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. در واقع میتوانید انتخاب سرور را به صورتی دستی نیز انجام دهید و در صورت لزوم می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت تضمین شده فیلتر شکن LomVPN

پس از نصب این برنامه، لازم نیست هیچ نگرانی از بابت امنیت برنامه داشته باشید. زیرا دارای رمزگذاری های حرفه ای و رمزگذاری DNS امن است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که ایمن ترین تجربه ممکن از یک مرور را به شما هدیه کند.

Screenshot image

ویژگی های برنامه LomVPN

دارای سرعت بالا و‌ اتصال سریع بدون هیچ‌ محدودیتی یا IP ممنوعیت
دسترسی نامحدود به تمام مطالب و هر وب سایت و امکان بارگیری
استفاده از برنامه بدون ثبت نام
امکان مخفی کردن موقعیت واقعی و دریافت آدرس جعلی
حفاظت بالا در برابر برنامه های مخرب
امکان دسترسی به سایت های مسدود شده
انتخاب سرور از کشور های مختلف


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *