برنامه جدید LongLife VPN برای گوشی شیائومی


برنامه جدید LongLife VPN برای گوشی شیائومی

نصب فیلتر شکن فعال LongLife VPN از گوگل پلی

همانطور که می‌ دانید امروزه یکی از حیاتی‌ ترین ابزار های اینترنتی فیلتر شکن‌ ها هستند. چرا که بدون استفاده از آن ها شما به بسیاری از خدمات اینترنتی دسترسی نخواهید داشت. دلیل این موضوع فیلترینگ شدید اعمال شده بر اینترنت می‌ باشد.
در واقع این فیلتر شکن‌ ها هستند که می‌ توانند این مشکل بزرگ را برای همیشه حل کنند. یکی از مناسب‌ ترین گزینه ‌ها برای رفع انسداد انواع محدودیت ‌ها برنامه LongLife VPN می‌ باشد.

ویژگی های اصلی موجود در برنامه LongLife VPN

۱_ سرور های مناسب و قدرتمند

این برنامه از سرور های زیادی برخوردار می‌باشد که به شما قدرت و سرعت لازم برای رفع انواع محدودیت‌ ها را هدیه خواهد کرد. سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند. برای شما یک پوشش جهانی مناسب را فراهم کرده اند. و این امکان را برای شما به وجود آورده اند. که بتوانید در هر کجا با اتصال به سریع‌ ترین و نزدیک‌ ترین سرور، به اینترنت جهانی دسترسی داشته باشید و محدودیت ‌ها را دور بزنید.

Screenshot image

۲_ دسترسی به امنیتی بالا و مطمئن

امنیتی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند در حد بسیار بالایی قرار دارد. چرا که از به روز ترین اقدامات امنیتی برای این منظور استفاده می‌ کند. همچنین این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. که باعث می‌ شود امنیت شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

در کنار این موارد این برنامه به دلیل سیاست ‌هایی که دارد تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. تا شما در معرض خطر قرار نگیرید ضمن اینکه اطلاعات شما را خرید و فروش نمی‌ کند.

Screenshot image

۳_ استفاده آسان و راحت از گزینه های موجود در LongLife VPN

این برنامه از یک رابط کاربری ساده و آسان برخوردار است. که کار شما را برای برخورداری از خدمات این برنامه بسیار ساده می کند.
به گونه ‌ای که می‌ توانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. همچنین این برنامه از هرگونه خدمات اضافی و پیچیده بی‌ بهره است. که این برنامه را برای استفاده روزمره بهینه می‌ کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *