دانلود فیلتر شکن LsVPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن LsVPN برای گوشی همراه

دانلود برنامه LsVPN برای ویندوز + رایگان

امروزه بازار فیلتر شکن ‌های مختلف بسیار داغ می‌ باشد. چرا که محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت شدت زیادی پیدا کرده اند و خدمات زیادی را از دسترس کاربران خارج کرده اند. بنابراین برای پاسخگویی به نیاز کاربران وی پی ان‌ های زیادی به بازار ارائه شده اند. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار برنامه LsVPN می‌ باشد. که از خدمات لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار است.

Screenshot image

برنامه LsVPN چجور برنامه ای است؟

برنامه ال اس وی پی ان یک نرم افزار نامحدود است که برای ارائه خدمات لازم برای دسترسی به تمامی ظرفیت اینترنتی طراحی شده است. شما می توانید این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید. اما در ادامه می گوییم که ارزش دانلود را دارد یا خیر؟

دارای سرور هایی پرسرعت

طبق ادعای سازندگان برنامه که Sola company می باشد. این برنامه یکی از قدرتمند ترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که می تواند به ما برای دسترسی به خدمات مورد نیازمان کمک شایانی کند. و به شما این امکان را می دهد فایروال ها را دور بزنید و به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

حفظ حریم شخصی با اتصال به برنامه LsVPN

این برنامه برای شما یک حریم شخصی مطمئن و ایمن ایجاد می کند. به گونه ای که به هیچ عنوان سوابق مرور و داده های شما را با هکر ها در میان نمی گذارد. به همین دلیل ما می توانیم با نصب این برنامه مروری خصوصی داشته باشیم.

ارائه خدمات رایگان

این برنامه یک فیلتر شکن رایگان است که برای برخورداری از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. بدین ترتیب می توانید از خدمات وی پی ان به صورت رایگان استفاده کنید.

Screenshot image

 

این فیلتر شکن در برنامه گوگل پلی تنها و تنها صد بار نصب شده است. بنابراین صحت اطلاعات در دسترس به هیچ وجه قابل اثبات نیست. بنابراین بهتر است استفاده از این فیلتر شکن را فراموش کنیم و از فیلتر شکن های بهتر و ثابت شده استفاده کنیم. چرا که این برنامه حتی به عنوان نامناسب پرچم گذاری شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *