چگونگی استفاده از Luci VPN برای بازی های آنلاین


چگونگی استفاده از Luci VPN برای بازی های آنلاین

دریافت فیلتر شکن Luci VPN برای اینترنت ایرانسل

اگر به دنبال فیلتر شکنی مناسب و قدرتمند هستید تا بتوانید به کمک خدمات موجود در آن از سد تمامی محدودیت‌ ها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن عبور کنید. فیلتر شکن Luci VPN برای شما گزینه مناسب خواهد بود. چرا که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. و در بستری مناسب خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

سرور های باکیفیت و جهانی

این فیلتر شکن به دلیل سرور های با کیفیتی که دارد می‌ تواند در سریع‌ ترین زمان ممکن اتصالی پایدار را برای شما فراهم کند.
به گونه‌ ای که بتوانید حتی شدید ترین محدودیت ‌ها مانند محدودیت ‌هایی که بر شبکه‌ های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام اعمال شده است را در کسری از ثانیه از بین ببرید.

آیا استفاده از فیلتر شکن Luci VPN رایگان است؟

خدماتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد تماماً به صورت رایگان در اختیار شما می‌ باشد. که شما می‌ توانید بدون پرداخت کوچک ترین هزینه‌ ای از آن ها استفاده کنید.
اما در برنامه گزینه‌ ای قرار داده شده است که شما در ازای رضایتی که از این برنامه داشته‌ اید. می‌ توانید مبلغی اندک و یا زیاد را به تیم سازنده این برنامه پرداخت کنید.

همچنین این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ هایی است که قابلیت تونل کردن برنامه ‌ها را برای کاربران قرار داده است. این ویژگی باعث می‌ شود که با انتخاب برنامه‌ های فیلتر شده دیگر نیازی به خاموش روشن کردن وی پی ان برای استفاده از برنامه ‌های ایرانی نظیر برنامه ‌های بانکی نداشته باشید.

برقراری ارتباط به Luci VPN تنها با یک ضربه

شما می‌ توانید تنها با یک کلیک به کمک قابلیت اتصال خودکار به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا اتصال شما به صورت کاملاً اتوماتیک صورت بگیرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *