دانلود Lucky VIP Proxy برای اندروید


دانلود Lucky VIP Proxy برای اندروید

دانلود فیلترشکن لاکی وی آی پی پراکسی با لینک مستقیم

دانلود Lucky VIP Proxy برای اندروید! سلام به همه مخاطبای عزیز سایت گت اندروید! حالتون چطوره؟ براتون یه پروکسی اوردیم که باهاش بتونید به دنیای اینترنت آزاد وصل شید و از شر این محدودیت ها خودتون رو خلاص کنید! اینروزا دیگه رو هر دکمه ای که کلیک میکنیم تقریبا بدون وی پی ان باز نمیشه و مجبوریم که از این وی پی ان ها استفاده کنیم تا بتونیم استفاده روزانه و عادی خودمون رو داشته باشیم. بیاین ببینیم این لاکی پراکسی میتونه همون فیلترشکن باشه برامون؟ پس با ا همراه باشید.

رفقا این برنامه همین الان برای دانلود روی وبسایت و برنامه گوگل پلی قرار داره و میتونید تمام مشخصات و توضیحات این وی پی ان رو اونجا هم قبل از دانلود دوباره مشاهده کنید! این وی پی ان تونسته تا الان بیشتر از 100 هزار دانلود از کاربران گوگل پلی داشته باشه و از اون ها نمره 4.2 رو هم دریافت کنه که در مجموع آمار خوبی برای این وی پی ان همحسوب میشن!

از ویژگی های دیگه این وی پی ان میشه به رایگان بودنش اشاره کرد! این رایگان بودنبه معنی اینه که نه تنها پولی لازم نیست پرداخت کنید بلکه کارت اعتباری هم لازم نیست معرفی کنید – هیچ محدودیتی هم گیرتون نمیندازه. نه محدودیت زمانی و نه محدودیت حجمی هیچکدوم تو این وی پی ان جایی ندارن! ضمن اینکه از این نکته هم مطلع باشید که هیچ اطلاعاتی از کاربران توسط خود برنامه ذخیره نمیشه و به حریم شخصی شما احترام لازم گذاشته میشه!

این برنامه هم مثل سایر وی پی ان ها میتونه امنیت شما رو در دنیای اینترنت آزاد بالا ببره و از حریم شخصی شما محافظت و از درز اطلاعاتتون جلوگیری کنه! همچنین یه نکته ای هم راجع به وی پی ان ها وجود داره و اون اینه که در هنگامی که قصد اتصال به منابع وای فای نا معتبر یا نامطمئن دارید، استفاده از وی پی ان ها میتونه امنیت شما رو در برابر نشت و درز اطلاعاتتون بیشتر کنه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *