دانلود فیلترشکن لوموس برای اندروید


دانلود فیلترشکن لوموس برای اندروید

دانلود VPN Lumos با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود فیلترشکن لوموس برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه به نام لوموس! شاید وقتی یاد کلمه لوموس میفتین اولین چیزی که یادتون میاد همون ورد هری پاتر باشه که باهاش جاهای تاریک رو روشن میکرد و میدید ولی امروز میخوایم با هم بریم سراغ وی پی ان لوموس!

با این وی پی انچیکار میتونید بکنید؟ خب اول از همه اینکه میتونید به همه وبسایت ها و برنامه هایی که این روزا فیلترن دسترسی داشته باشید و ازشون استفاده کنید. فیلترینگ اینروزا تقریبا همه جای اینترنت رو فرا گرفته و دیگه بدون وی پی ان ها نمیشه از اینترنت خیلی استفاده مفیدی داشت! بنا بر این اولین استفاده ای که میتونیم از این وی پی ان داشته باشیم به عنوان فیلترشکنه که بتونیم سایت هایی مثل نتفلیکس یا فیسبوک یا برنامه هایی مثل شبکه های اجتماعی رو باهاش باز کنیم.

اما این وی پی ان میتونه در تامین امنیت شما هم تاثیر گذار باشه و کمک کنه تا تجربه بهتر و سیف تری از اینترنت و فضای مجازی داشته باشید.

همونطور که احتمالا تا الان در تیتر پست مطالعه فرمودید ، این وی پی ان از کاربران گوگل پلی تا الان بیشتر از یک میلیون دانلود فعال کسب کرده و همچنین کاربرها بهش نمره ۴.۲ رو دادن که نمره خوبی برای این وی پی ان محسوب میشه و وقتی این نمره رو کنار تعداد دانلودش قرار میدیم مجموعا یه پالس مثبت در یافت میکنیم که شاید دانلود کردنش گزینه بدی هم نباشه!

رفقا خوشحالمیشیم اگر نظرات خودتون رو راجع به این وی پی ان یا تجربه استفاده ازش یا انتقادات و پ یشنهاداتتون راجع به این سایت رو در قسمت کامنت ها بهمون بگید! ما تو این سایت براتون وی پی ان های مختلف رو بررسی میکنیم. ممنون از اینکه تا اینجای مطلب کنارمون بودید رفقا.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *