دانلود فیلتر شکن Lunar VPN با لینک دانلود مستقیم


دانلود فیلتر شکن Lunar VPN با لینک دانلود مستقیم

فیلتر شکن اندروید Lunar VPN نسخه جدید + رایگان

اگر شما به دنبال راهی هستند تا بتوانید با استفاده از آن از فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت عبور کنید و به برنامه‌ های مورد نیازتان نظیر تلگرام، اینستاگرام و سایر برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن Lunar VPN می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و به شما امکان می دهد به راحتی انواع محدودیت های اینترنتی را که در اینترنت وجود دارد را دور بزنید.

رمزگذاری اتصالات برای مروری ایمن

این برنامه برای اینکه بتواند از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت کند، اتصالاتتان را از طریق عبور دادن از یک تونل رمزگذاری شده ایمن می کند. تا هیچ خطری هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت شما را تهدید نکند. و بتوانید با خیالی راحت و آسوده از تمامی امکانات موجود در اینترنت استفاده کنید. در واقع این برنامه از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند.

Screenshot image

خدمات بی نظیر و نامحدود فیلتر شکن Lunar VPN

خدماتی که این برنامه به شما ارائه می کند هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت. یعنی می‌ توانید به‌صورت کاملاً نامحدود از این برنامه و خدماتش استفاده کنید. که این ویژگی در کنار رایگان بودن، آن را به فیلتر شکنی مناسب تبدیل می کند. همچنین خدمات این برنامه تماما از کیفیت بینظیری برخوردار می باشند. و به شما این امکان را می‌ دهند تا از مرور کردن در اینترنت لذت ببرید چرا که برای شما سرعتی بی نظیر و عالی ایجاد می کند.

رابط کاربری ساده برنامه Lunar VPN برای اتصال راحت

این برنامه از یک رابط کاربری ساده و بی نظیر برخوردار می‌ باشد که این امکان را به شما می‌ دهد. تا تنها با چند کلیک به سرور های نامحدود این برنامه متصل شوید. در واقع این برنامه بهینه شده است تا بهترین خدمات را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. در نتیجه شما تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال خودکار می توانید به سریع ترین سرور موجود در این برنامه متصل شوید و از اینترنت بدون محدودیت و بین المللی برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *