دانلود فیلتر شکن M4 VPN برای کامپیوتر بدون‌ قطعی


دانلود فیلتر شکن M4 VPN برای کامپیوتر بدون‌ قطعی

دانلود برنامه رایگان ام ۴ وی پی ان برای آیفون

با شرایط موجود بر اینترنت کشور ما، بدون استفاده از یک فیلتر شکن سریع و پرقدرت نمی ‌توانیم از خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم. چرا که امروزه فیلترینگ شدیدی بر اینترنت اعمال شده است و بسیاری از خدمات بین المللی از دسترس ما خارج شده ‌اند. پس ما حتماً باید از یک فیلتر شکن مطمئن و پرسرعت استفاده کنیم. تا قدرت رفع انسداد این محدودیت ‌ها را داشته باشیم. با نصب نسخه جدید برنامه M4 VPN که به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است و به ما اینترنتی بدون محدودیت را هدیه می کند، می توانیم هر فیلترینگی را دور بزنیم.

روش استفاده از سرور های قوی برنامه M4 VPN

ما به دلیل برخوردار بودن این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی می توانیم تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شویم. یکی از راه های موجود برای متصل شدن به سرور های این برنامه استفاده از قابلیت اتصال خودکار موجود در این برنامه می باشد. برای این کار کافیست بر روی دکمه اتصال خودکار ضربه بزنیم تا این برنامه موقعیت جغرافیایی ما را شناسایی کند و ما را به نزدیک ترین و با کیفیت ترین سرور موجود متصل کند. همچنین گفتنی است که انتخاب دستی سرور نیز برای ما امکان پذیر می باشد.

Screenshot image

Screenshot image

فیلتر شکن M4 VPN برنامه ای کم مصرف

این فیلتر شکن به دلیل سرور های بسیار با کیفیتی که دارد علاوه بر سرعت بالا ویژگی بی نظیر دیگری را نیز دارا می باشد. به دلیل کیفیت این سرور ها حجم اینترنتی که این برنامه مصرف می‌ کند بسیار کمتر از بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. در نتیجه ما با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاهمان علاوه بر برخورداری از بهترین خدمات وی پی ان، می توانیم در حجم مصرفی اینترنتمان نیز صرفه جویی کنیم و بدین صورت هزینه های خود را کاهش دهیم.

رمزگذاری داده های خصوصی

برنامه ام ۴ وی پی ان با استفاده از تکنولوژی رمزگذاری اتصالات شما، برای شما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ فراهم می‌ کند. که از شما در برابر تمامی انواع خطرات احتمالی در هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *