دانلود فیلتر شکن Magic VPN برای آیفون + سریع و نامحدود


دانلود فیلتر شکن Magic VPN برای آیفون + سریع و نامحدود

دانلود فیلتر شکن مجیک وی پی ان ، امن و رایگان برای اندروید

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید تا بتواند تمامی نیاز ها و انتظاراتی که از یک فیلتر شکن حرفه ای دارید را بر آورده کند. فیلتر شکن Magic VPN می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. چرا که این برنامه یکی از بهترین دستیار های اینترنتی موجود در حال حاضر می باشد و برای ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است. در نتیجه شما می‌ توانید به راحتی از این برنامه برای دسترسی به محتوای مورد نظرتان استفاده کنید.

رفع انسداد برنامه های مسدود شده با برنامه Magic VPN

به دلیل سرعت بالا و قدرت بینظیر این فیلتر شکن، این قابلیت را به شما می دهد. که بتوانید به راحتی محدودیت ها و فیلترینگ برنامه های دلخواهتان نظیر تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را دور بزنید. و با رفع انسداد آن ها از خدمات بی نظیر و مورد علاقه‌ی خودتان لذت ببرید.

Screenshot image

مخفی کردن موقعیت مکانی خود توسط Magic VPN

مجیک وی پی ان با مخفی کردن موقعیت مکانی اصلی شما بستری را فراهم می کند که شما بتوانید مروری ایمن و ناشناس را تجربه کنید. درواقع شما هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید و به سرور های آن متصل می شوید. IP حقیقی شما پنهان می شود و برنامه IP سروری که به آن متصل شده اید را به عنوان مکان شما معرفی می کند. در نتیجه موقعیت مکانی شما به صورت مجهول در می آید. و شما می توانید بدون اینکه هیچکدام از فعالیت های آنلاینتان قابل ردیابی باشد، به مرورگردی در اینترنت بپردازید.

Screenshot image

رمزگذاری اطلاعات خصوصی شما

فیلتر شکن مجیک برای افزیش امنیت سایبری شما و جلو گیری از به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیتان، آسیب رسیدن به دستگاهتان و سایر خطرات احتمالی، اتصالات شما را رمزگذاری می کند. تا با برقراری اتصالی ایمن و مطمئن از شما در برار خطرات احتمالی ذکر شده محافظت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *