دانلود فیلتر شکن MagVPN نسخه مود شده + رایگان و نامحدود


دانلود فیلتر شکن MagVPN نسخه مود شده + رایگان و نامحدود

فیلتر شکن مَگ وی پی ان برای کامپیوتر + بدون قطعی

برنامه MagVPN فیلتر شکنی نامحدود و با کیفیت فوق العاده بالا می‌ باشد. که این امکان را به شما می‌ دهد تا با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت به محتوای مورد نیازتان در سایت ‌ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و از خدمات اینترنت بین الملل به طور کامل برخوردار شوید. در واقع شما به کمک این برنامه و سرور های با کیفیت و پرسرعتش می توانید از تمام برنامه هایی که تا پیش از استفاده از این برنامه از آن ها بی بهره بودید، بهره مند شوید.

حفاظت از موقعیت اصلی

با استفاده از این وی پی ان می توانید مروری ناشناس و امن را تجربه کنید. چرا که وقتی شما به سرور های این برنامه متصل می شوید، موقعیت جغرافیایی شما پنهان می شود. از این طریق که این برنامه آی پی حقیقی شما را مخفی می کند و آی پی سروری را که به آن متصل شده اید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند. در نتیجه موقعیت مکانی اصلی شما به صورت مجهول در می آید و شما می توانید بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاینتان ردیابی شود، به مرورگردی در اینترنت بپردازید.

ویژگی های برنامه MagVPN

داده های نامحدود و سریع بدون محدودیت
دارای سرورهای رمزگذاری شده و حفاظت از داده های شما
دور زدن محدودیت های جغرافیایی
پروتکل های مطمئن و حرفه ای
رمزگذاری اتصالات با بالاترین درجه امنیت
حفاظت از حریم شخصی شما

Screenshot image

فیلتر شکن MagVPN دارای رمزگذاری پیشرفته

از اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت شما رمزگذاری اتصالات شما می باشد. این ویژگی سبب می‌ شود که شما با هر نوع اتصالی به این برنامه متصل شوید و بدون اینکه نگران به سرقت رفتن اطلاعاتتان باشید، به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. و از سرعت بالا و امنیت مطمئنی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند، لذت ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *