دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Malloc Vpn


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Malloc Vpn

فیلتر شکن نامحدود Malloc Vpn برای اندروید

یکی از بهترین راه ها برای مقابله با محدودیت های موجود در کشور فیلتر شکن Malloc Vpn است. که از مهم ترین مشکلاتی که شما هنگام استفاده از اینترنت با آن مواجه می شوید محدودیت های اعمال شده برای برخی از سایت ها و برنامه های کاربردی می باشد. که با این وی پی ان مشکل شما به کلی حل خواهد شد. این برنامه به علت ویژگی های بینظیری که دارد یکی از بهترین گزینه های شما برای دور زدن محدودیت ها خواهد بود.
شما با استفاده از ویژگی های این برنامه میتوانید به راحتی از همه ی برنامه های دلخواهتان که فیلتر شده اند مانند اینستاگرام ، یوتیوب ، تلگرام ، اسنپ چت و غیره به راحتی استفاده کنید. و از خدمات این برنامه ها که در حالت عادی از آن ها محروم خواهید بود استفاده کنید.

حفاظت از حریم شخصی شما با Malloc Vpn

این وی پی ان به حقوق کاربرانش اهمیت زیادی میدهد و برای حفظ حریم شخصی آن ها بسیار تلاش میکند. و برای این منظور تدابیر و سیاست هایی را در نظر گرفته است. برای مثال این برنامه متعهد میشود که به هیچ عنوان بر فعالیت های شما نظارتی صورت نگیرد. و تحت هیچ شرایطی سوابق مرور و اطلاعاتتان ذخیره و انبار نشود. همچنین گفتنی است شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام کردن ندارید. همین امر باعث میشود علاوه بر اینکه استفاده از این برنامه آسان تر میشود، حریم شخصی شما نیز بیشتر در امان باشد. چرا که دیگر هیچ اطلاعاتی از شما در دسترس نخواهد بود.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن Malloc Vpn

تمامی خدمات این فیلتر شکن رایگان بوده و شما برای بهره مندی از ویژگی های این برنامه نیازی به هزینه کردن ندارید. و میتوانید از این خدمات به صورت رایگان بهره ببرید.
رایگان بودن در کنار کیفیت بالای این برنامه سبب میشود که بسیاری از کاربران به استفاده از این برنامه روی بیاورند. بنابراین با دانلود نسخه جدید این برنامه از تمامی امکانات گفته شده می توانید با یک ضربه بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *