دانلود فیلتر شکن Malwarebytes VPN برا گوشی موبایل


دانلود فیلتر شکن Malwarebytes VPN برا گوشی موبایل

دانلود نسخه جدید برنامه Malwarebytes VPN

با افزایش درخواست کاربران، تعداد فیلتر شکن‌ های موجود در بازار بسیار بیشتر شده است. چرا که تعداد کم فیلتر شکن ‌ها پاسخگوی نیاز کاربران نخواهد بود. البته تعدادی افراد سودجو نیز فیلتر شکن ها را به صورت بد افزار تهیه کرده اند. اما به طور کلی شما برای دسترسی به انواع خدمات نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارید. یکی از گزینه‌ های موجود در بازار فیلتر شکن Malwarebytes VPN می‌ باشد.

در برنامه Malwarebytes VPN خدمات زیر یه صورت رایگان وجود دارد:

سرور های قدرتمند

این برنامه از سرور های پرقدرت و سریع برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد. بتوانید به انواع محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید و با دور زدن فیلترینگ، به اینترنتی نامحدود دسترسی بیابید.

Screenshot image

دسترسی به انواع خدمات مسدود شده

شما به کمک این فیلتر شکن می‌ توانید به تمامی ظرفیت ‌های اینترنت دسترسی پیدا کنید و به راحتی فیلترینگ اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف را رفع کنید. و به خدمات مورد نیازتان در این برنامه ‌ها و سایت ‌ها دسترسی پیدا کنید. چرا که نوع اتصال این برنامه بسیار پایدار و پرقدرت می باشد.

مرور ناشناس و مطمئن

هنگامی که شما این برنامه را اجرا می‌ کنید. این فیلتر شکن موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی که همان آی پی سروری است. که با آن متصل شده‌ اید، جابجا می‌ کند. در نتیجه تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما به صورت ناشناس انجام خواهد شد.

Screenshot image

اتصال راحت و ساده

به دلیل رابط کاربری ساده‌ ای که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد، استفاده از آن بسیار ساده و راحت است. علاوه بر رابط کاربری جذاب و کاربردی آن، این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار است. که مسیر اتصال شما به سرور ها را بسیار کوتاه تر می کند.

این برنامه بیش از ۵۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و توانسته است امتیاز ۴.۲ را از کاربران دریافت کند که امتیازی قابل قبول می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *