دانلود فیلتر شکن قوی Mango VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن قوی Mango VPN برای آیفون

لینک دانلود برنامه‌ منگو وی پی ان برای کامپیوتر

یکی از مهم ترین برنامه‌ هایی که ما جدیداً نیاز داریم یکی از آن ها را بر روی گوشی همراه خود نصب کنیم، فیلتر شکن‌ ها هستند. زیرا بدون آن ها ما نمی‌ توانیم به انجام بسیاری از کارهای روزمره خود بپردازیم. چون علاوه بر فیلتر بودن سایت‌ها، بیشتر برنامه‌ های محبوب مانند تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب فیلتر هستند. که ما نمی‌ توانیم به آسانی به آن ها دسترسی پیدا کنیم. پس می‌ توانیم فیلتر شکن Mango VPN که یکی از ایمن‌ ترین برنامه‌ های موجود در کشور است را برای خود نصب کنیم. و با استفاده از سرورهای پرقدرت آن هر محدودیتی در کشور خود را دور بزنیم. در این شرایط با استفاده از سرور های رایگان و سریع این برنامه دیگر هیچ فیلترینگی برای ما وجود نخواهد داشت.

Screenshot imageScreenshot image

نحوه اتصال به سرورهای برنامه Mango VPN و استفاده از سرعت بالا

ما برای اینکه به سرور های این برنامه متصل شویم و از خدمات بی نظیر این برنامه استفاده کنیم. لازم است که پس از نصب این برنامه وارد برنامه شویم و از دو طریق به سرورهای این برنامه متصل شویم.
راه اول برای متصل شدن به سرور های این برنامه این است که از راه اتصال خودکار استفاده کنیم. برای این عمل لازم است ما بر روی دکمه اتصال خودکار ضربه بزنیم. تا این برنامه ما را به صورت کاملاً خودکار به سریع ترین سرور موجود در آن لحظه متصل کند. راه دوم برای این کار انتخاب دستی سرور است بدین صورت که با مراجعه به لیست سرور های برنامه باید سرور مورد نظرمان را با توجه به قدرت آن ها انتخاب کنیم.

Screenshot image

بالا رفتن حریم خصوصی با اتصال به سرور های برنامه Mango VPN

این برنامه باعث افزایش امنیت حریم شخصی ما می شود چرا که از اقدامات امنیتی گوناگونی برخوردار می باشد. که سبب می‌ شود ما در برابر تمامی خطرات احتمالی موجود در اینترنت ایمن باشیم. در واقع این برنامه با اقدامات گوناگون باعث این موضوع می شود. برای مثال علاوه بر استفاده از اقدامات امنیتی مختلف، این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور ما را ذخیره نمی کند و یا اطلاعات خصوصی ما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. همچنین منگو وی پی ان به هیچ عنوان هیچ گونه نظارتی بر فعالیت‌ های ما انجام نخواهد داد تا مروری ایمن داشته باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *