دانلود فیلتر شکن Marcos VPN برای‌ پابجی


دانلود فیلتر شکن Marcos VPN برای‌ پابجی

دانلود فیلتر شکن مارکوس وی پی ان با لینک مستقیم

در دنیایی که زندگی می کنید روزانه خدمات و برنامه های کاربردی به بازار ارائه می شوند. برنامه های کاربردی که با خدماتشان زندگی را راحت تر کرده اند . اما کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های موجود در اینترنت از بیشتر این خدمات محروم هستند. و نیاز به راه حل لازم برای دور زدن این فیلترینگ دارند. برنامه Marcos VPN فیلتر شکنی است که می تواند تمامی انتظارات کاربران را بر آورده کند.

سرعت بالای سرور ها و انتخاب راحت

این برنامه به کمک سرور های پرقدرتی که دارد به یکی از فیلتر شکن هایی تبدیل شده است. که می تواند دسترسی به خدمات مسدود شده را برای شما ممکن کند. در واقع سرور های این برنامه در حدی با کیفیت هستند که شما می توانید به کمک آن ها از سرعت و قدرت لازم برای استفاده از خدمات فیلتر شده موجود در سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنید. همچنین استفاده از آن ها بسیار راحت است.

Screenshot imageScreenshot image

فراهم کردن امنیت لازم برای مروری مطمئن با Marcos VPN

این برنامه علاوه بر سرعت بالا از امنیت بینظیری نیز برخوردار است. که استفاده از خدمات اینترنتی را در بستری مطمئن برای شما به ارمغان خواهد آورد. می توان گفت یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه رمزگذاری اتصالات شما می باشد. چرا که باعث می شود داده های شما از طریق اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ رد و بدل شود. همچنین این برنامه داده های شما را به هیچ عنوان ذخیره نمی کند.

Screenshot image

مرور ناشناس با Marcos VPN

این برنامه برای شما مروری ناشناس را پدید می آورد چرا که موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می کند. و اجازه دسترسی سایرین به آن ها را نمی دهد. بدین ترتیب شما می تواند بدون اینکه فعالیت های آنلاینتان در اینترنت ردیابی و شناسایی شود مرورگردی کنید.

دو نکته ی منفی راجب این برنامه

نکته اول اینکه این برنامه ممکن است که یک سری داده ها را با اشخاص ثالث هم رسانی کند. مانند مکان دستگاه و شناسه های دیگر.
نکته دوم اینکه این برنامه خدمات رایگان محدودی دارد و شوا تنها تا یک مدت زمان مشخص می توانید از خدمات آن بدون پرداخت هزینه استفاده کنید. و پس از آن برای استفاده از این برنامه باید اکانت های آن را خریداری کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *