دانلود فیلتر شکن Masafi Lite VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Masafi Lite VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن مسافی لایت وی پی ان با لینک مستقیم

محدودیت های اینترنتی کاربران را بسیار اذیت می کنند. چرا که امروزه شدت محدودیت ها افزایش پیدا کرده است. به گونه ای که شما برای دسترسی به برخی از ساده ترین خدمات اینترنتی نیز با مشکل مواجه هستید. استفاده از فیلتر شکن ها می تواند راه حل مناسب برای حل این مشکل باشد. ولی مسئله مهم این است که فیلتر شکنی خوب و مناسب را انتخاب کنیم. یکی از فیلتر شکن هایی که برای کاربران قابل استفاده است فیلتر شکن Masafi Lite VPN می باشد. در ادامه به بررسی این برنامه خواهیم پرداخت که آیا مناسب است یا خیر:

سازنده ی غیر معتبر

این برنامه توسط یک شخص که درستی آن معلوم و تایید شده نیست، طراحی شده است. بنابراین شما حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید که مبادا فیلتر شکنی غیر مطمئن دانلود کنید.

Screenshot image

استفاده از پروتکل های مختلف

۱- رمزگذاری اتصالات:
این برنامه با تونل TCP/UDP اتصال اینترنت تلفن همراه شما را ایمن می کند. در واقع یکی از اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما از طریق عبور دادن آن ها از یک تونل رمزگذاری شده ایمن است. این ویژگی باعث مروری مطمئن تر در اینترنت می شود.

۲- حفظ حریم خصوصی:
این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد که باعث افزایش امنیت حریم خصوصی شما می شود.

۳- جایگزین کردن آی پی سرور ها به جای موقعیت اصلی

رابط کاربری Masafi Lite VPN چگونه است؟

رابط کاربری این برنامه از آنجایی که نیاز به ثبت نام دارد زیاد قابل قبول نیست. چرا که برای استفاده از آن نیازمند ارائه رمز عبور و نام کاربری هستید. بنابراین استفاده از این برنامه چندان راحت نخواهد بود.

سرور های محدود

این برنامه آنچنان سرور های پر تعدادی ندارد و آن تعدادی هم که وجود دارد از کیفیت چندان بالایی برخوردار نیستند. پس نمی توان این برنامه را برای محدودیت های شدید استفاده کرد چرا که از قدرت و سرعت کافی برخوردار نمی باشد.

به طور کلی استفاده از این فیلتر شکن اصلا به هیچ شخصی توصیه نمی شود چرا که امنیت آن اصلا قابل تایید نیست. و یک برنامه ناشناخته است که طراح معتبری نیز ندارد. به طوری که در گوگل پلی فقط ۵ هزار بار نصب شده است و به عنوان نامناسب پرچم گذاری شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *