دانلود فیلترشکن MAWA TUNNEL مخصوص دانلود کردن


دانلود فیلترشکن MAWA TUNNEL مخصوص دانلود کردن

دانلود وی پی ان ماوا + توضیحات برنامه

هممون این روزها از وی پی ان ها استفاده میکنیم و حداقل یه وی پی ان فعال ری گوشیمون داریم اما مشکل از اونجایی شروع میشه که با اینکه این وی پی ان ها میتونن کار ما رو تا حدودی راه بندازن و مثلا بهمون کمک کنن تا وارد شبکه های اجتماعی فیلترشده و … بشیم ولی سوال اینجاست که آیا انقدر قدرت دارن که بشه باهاشون کار دانلود هم انجام داد؟ مثلا اگر لازم باشه یه ویدیو از یوتوب دانلود کنیم که یک گیگ حجمش باشه، این وی پی ان ها میتونن کمکی کنن یا فقط ساعت ها وقتمون رو تلف میکنن و در اخر با اعصاب خورد شده به این نتیجه میرسیم که باید بیخیال دانلودمون بشیم؟ اینجاست که ما وی پی انی به نام ماوا رو براتون اوردیم تا بشه باهاش کار دانلود و آپلود رو هم انجام داد!

همونطور که در تصاویر هم مشاهده میکنید، این وی پی ان سرورهای مختلفی رو براتون آماده کرده و شما میتونید به پرسرعت ترین سرور این وی پی ان متصل شده و همینطور که از شر فیلترینگ خلاص میشید، به دانلود و آپلودتون هم برسید. این وی پی ان همچنین در صفحه اصلی و اولیه خودش بعد از اتصال سرعت آپلود و دانلودتون رو هم در لحظه بهتون نشون میده.

اما اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید، بهتون پیشنهاد میدم سریع تصمیم نگیرید و اول دسترسی های مورد نیاز این وی پی ان رو مشاهده و مطالعه کنید! این وی پی ان دسترسی های زیادی از گوشیتون نیاز داره و پیشنهاد میکنم خودتون شخصا بعد از مطالعه دسترسی ها تصمیم بگیرید که این برنامه براتون مشکلی داره یا نه! در هر صورت مسئولیت دانلود و استفاده از این وی پی ان در نهایت با خود شما خواهد بود! لیست دسترسی های این برنامه رو میتونید از صفحه گوگل پلی این برنامه مشاهده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *