دانلود فیلتر شکن MAX TUNNEL VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن MAX TUNNEL VPN برای آیفون + رایگان

فیلتر شکن قوی و ایمن مکس تونل وی پی ان برای اندروید

ما با استفاده از فیلترشکن MAX TUNNEL VPN که یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد، می توانیم به راحتی بر انواع محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت مقابله کنیم. و با رفع انسداد آن ها به خدمات مورد نیازمان در فضای اینترنت دسترسی پیدا کنیم. این برنامه به عنوان یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار شناخته می شود. به طوری که امروزه چندین هزار کاربر فعال از آن استفاده می کنند. و با کمک این فیلتر شکن به اینترنتی آزاد و بدون محدودیت دسترسی پیدا می کنند.

موقعیت مکانی خود را مخفی کنید

یکی از خدمات بسیار کاربردی برنامه مکس تونب وی پی ان فراهم کردن بستری است که ما می توانیم به کمک آن به مرور ایمن، ناشناس و بدون محدودیت دسترسی پیدا کنیم.
برای اینکار این وی پی ان، آی پی حقیقی ما را پنهان می‌ کند و آی پی سروری را که به آن متصل شده ایم را جایگزین آن می کند. در نتیجه موقعیت جغرافیایی ما به صورت مجهول در می آید. بدین ترتیب از این طریق دیگر هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

استفاده آسان از سرور های برنامه MAX TUNNEL VPN

این برنامه از یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی برخوردار است. به گونه‌ ای که باحذف منو های پیچیده و تو در تو، ما می توانیم با چند کلیک به سرور های این برنامه متصل شویم. و به دنیای نامحدود و پرسرعت قدم بگذاریم.
همچنین این فیلتر شکن دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد. به طوری که ما می توانیم با کلیک بر روی آن به صورت خودکار به سریع ترین و قدرتمند ترین سرور در آن لحظه متصل شویم.

استفاده از فیلتر شکن مکس تونل با هر نوع اینترنتی

این برنامه از تمام اینترنت ها مثل 2G(E)، 3G(H)، 4G(LTE)، 5G و اتصال WIFI پشتیبانی می کند . یعنی شما با تمامی اتصالات می توانید از این برنامه و خدمات بی نظیرش بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *