دانلود فیلتر شکن اندروید Maya VPN + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن اندروید Maya VPN + نسخه مود شده

فیلتر شکن مایا وی پی ان برای ویندوز با لینک مستقیم

با شرایط حاکم در اینترنت بسیاری از کاربران با این مشکل مواجه شده‌ اند که وقتی می‌ خواهند از یکسری خدمات اینترنتی استفاده کنند، توانایی انجام این کار را ندارند. دلیل این موضوع فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می باشد. بنابراین همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع دارند، تا بتوانند از خدمات مسدود شده نیز استفاده کنند. شما می توانید برای مقابله با این مشکل از فیلتر شکن Maya VPN استفاده کنید. زیرا این فیلتر شکن به کمک قدرت بالای خود به شما اینترنت آزاد و نامحدود را هدیه می کند.

نماگرفت

مرور نامحدود با اتصال به سرور های برنامه Maya VPN

سرورهای موجود در این برنامه همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و می‌ توانند برای شما بهترین سرعت اتصال را ایجاد کنند. به همین دلیل شما می توانید به کمک اتصال ایجاد شده توسط این برنامه به راحتی انواع محدودیت های اینترنتی را دور بزنید. و به مرور نامحدود و سریع در اینترنت دست پیدا کنید. به طوری که توانایی این را داشته باشید با اتصالی پایدار انواع محدودیت‌ ها را در سریع ترین زمان ممکن دور بزنید و از یک اینترنت نامحدود برخوردار شوید.

جلوگیری از شناسایی شدن

هنگامی که شما به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید، آی پی سروری را که شما به آن متصل شده اید جایگزین آی پی اصلیتان می کند. در نتیجه موقعیت جغرافیایی شما هنگام استفاده کردن از این برنامه به صورت پنهان در می آید و هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

نماگرفت

استفاده آسان از فیلتر شکن Maya VPN

یکی از نکات خوب در مورد این فیلتر شکن آسان بودن استفاده از آن می باشد. به گونه ای که شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه نیاز به ثبت نام و ساخت اکانت یا انتخاب نام کاربری و رمزعبور ندارید. در نتیجه می توانید در زمان سریع تری از خدمات این برنامه برخوردار شوید. و تنها با چند کلیک ساده به سرورهای این برنامه متصل شوید. ضمن اینکه این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد که مسیر متصل شدن به سرور ها را بسیار کوتاه‌تر می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *