دانلود McAfee VPN Antivirus برای اندروید


دانلود McAfee VPN Antivirus برای اندروید

دانلود آنتی ویروس و فیلترشکن McAfee با لینک مستقیم + بیش از 50 میلیون دانلود فعال!

دانلود McAfee VPN Antivirus برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه برنامه همه چیز تموم! معمولا وقتی صحبت از وی پی ان ها میشه اولین نگرانی ها مربوط به امنیت و حریم شخصی در دنیای انلاین و فضای مجازیه! به همین علت خیلی تاکید میشه که حتما از وی پی ان های معتبر استفاده کنید و تا حد امکان ی پی ان رو از نظر امنیتی بررسی کنید! اما چی میشه اگر یه برنامه ای باشه که خودش کارش ایمن کردن گوشی تلفن همراه شما باشه و اتفاقا خودش هم وی پی ان داخلی داشته باشه؟ این برنامه ایه که امروز براتون اوردیم تا معرفیش کنیم! آنتی ویروس McAfee که داخل خودش براتون وی پی ان هم آماده کرده تا لذتش رو ببرید!

اول از همه بگم که این وی پی ان در حالت پایه خودش، رایگانه و شما میتونید برای برخورداری از امکانات امنیتی بیشتر از نسخه پولی هم استفاده کنید و اشتراک این برنامه رو برای خودتون تهیه کنید. دقت داشته باشید که این برنامه فقط و فقط برای اندروید و کامپیوترها قابل استفادست!

همونطور که احتمالا در تیتر مطلب هم مطالعه فرمودید، این آنتی ویروس فیلترشکن دار ما یعنی McAfee خیلی هم معروف و حتی میشه گفت محبوبه بین کاربرها! این برنامه در وبسایت و برنامه گوگل پلی قابل دانلوده و در اونجا بیشتر از 50 میلیون بار دانلود فعال گرفته و در نظرسنجی گوگل پلی برای این برنامه، بیشتر از 800 هزار نفر از کاربران این برنامه بهش نمره و امتیاز 3.9 از 5 رو دادن.

دقت داشته باشید که برای اینکه این برنامه بتونه روی دستگاه شما عملکرد خودش رو به طور صحیح و کامل داشته باشه، نیاز داره تا دستگاه شما حداقل از اندروید ورژن 8 و یا بالاتر پشتیبانی کنه و در واقع، این ورژن حداقل سیستم عامل مورد نیاز این برنامست!

ممنون از همراهیتون رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *