دانلود فیلتر شکن‌ MegaVPN بر روی گوشی همراه بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن‌ MegaVPN بر روی گوشی همراه بدون قطعی

لینک مستقیم فیلتر شکن مگا وی پی ان برای اندروید

ما برای اینکه بتوانیم بر محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت غلبه کنیم و مروری نامحدود و پرسرعت را تجربه کنیم، نیازمند فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت هستیم. فیلتر شکن MegaVPN یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. که تمامی نیازهای ما را برطرف کرده و ما را از سایر فیلتر شکن های موجود در بازار بی‌ نیاز می‌ کند.
چرا که تمامی ویژگی ‌های یک فیلتر شکن بی نظیر در این برنامه وجود دارد. به طوری که ما می‌ توانیم با متصل شدن به سرور های پرسرعت این برنامه هر نوع محدودیتی را دور بزنیم و به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.

 

Screenshot image

سرور های پرسرعت فیلتر شکن MegaVPN

زمانی یک فیلتر شکن از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ها برخوردار است، که از سرور های با کیفیت و قدرتمند برخوردار باشد. چرا که تنها در این صورت است که سرعت لازم برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده برای ما فراهم می شود. این برنامه نیز از سرور های متعدد و با کیفیت در سراسر نقاط جهان برخوردار است. به طوری که این برنامه با پوشش جهانی که برای ما ایجاد کرده است، سرعت بالا، اتصالی پایدار و پهنای باند نامحدود را برای ما ایجاد کرده است.

حفاظت از موقعیت مکانی

وقتی که ما به صورت عادی در اینترنت گشت و گذار می کنیم. فعالیت های ما از طریق موقعیت جغرافیاییمان قابل ردیابی خواهد بود. اما هنگامی که به سرورهای برنامه MegaVPN متصل می شویم، به دلیل اینکه این برنامه موقعیت جغرافیایی یا همان آی پی ما را پنهان می کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. بستری برای ما فراهم می‌ شود که می توانیم در آن به مرور ناشناس و ایمن بپردازیم.
یعنی با استفاده از این فیلتر شکن دیگر هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *