دانلود فیلتر شکن melon vpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن melon vpn نسخه اصلی

فیلتر شکن melon vpn با لینک مستقیم

برنامه melon vpn فیلتر شکنی قابل اعتماد و پر سرعت است و تمام خواسته هایی که شما از یک وی پی ان ایده آل را دارید فراهم میسازد.
ملون وی پی ان بسیار سریع و ایمن است و در عین حال تمام خدماتش را رایگان ارائه میکند . نیاز به هزینه کردن نیست به همین دلیل یک فیلتر شکن محبوب در بین کاربران محسوب میشود. همچنین این فیلترشکن میتواند به سرعت فیلتر های مختلف را دور زده و دسترسی به سایت های مسدود و محدود شده را برای شما به ارمغان بیارد.

ویژگی های مهم melon vpn

همانطور که گفته شد این برنامه بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.
دارای رابط کاربری ساده و کاربردی به صورت رایگان است.
سرور های متنوع و قوی
قابل اطمینان و ایمن است و از اطلاعات شما محافظت میکند.
هرگز آی پی اصلی شما را در دسترس اشخاص دیگر قرار نمیدهد. و با تغییر آن به IP های سرور های برنامه سبب میشود هرگز موقعیت جغرافیایی شما لو نرود و شما در دنیای اینترنت ناشناس باقی بمانید.
بدون نیاز به ثبت نام از این فیلتر شکن قوی استفاده کنید.

تمامی این ویژگی ها melon vpn را به یک وی پی ان خوب و کاربردی تبدیل کرده است و خیلی از کاربران از این وی پی ان استفاده میکنند.

Screenshot image

نسخه مود شده melon vpn

همانند تمام سرویس های وی پی ان دیگر این برنامه سرور های رایگانی را برای اتصال در اختیار شما قرار گذاشته است. تنها کافی است آن را بر روی گوشی های همراه خود نصب کنید. تا با سرعت بالا از ویژگی های گفته شده بهره ببرید. ولی شما میتوانید با خریداری نسخه مود شده از سرعت بیشتری بهره ببرید. و هم چنین سرور های متنوع تر نیز در اختیار شما قرار میگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *