دانلود Memory VPN برای اندروید


دانلود Memory VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن مموری با لینک مستقیم

دانلود Memory VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ تا حالا اسم وی پی ان یا فیلترشکنی به نام مموری به گوشتون خورده؟ منم تا همین چند وقت پیش به گوشم نخورده بود! تا یکی از دوستان تو کامنت ها ازمون خواستن که این وی پی ان رو مورد نقد و بررسی قرار بدیم و ببینیم که چه چیزهایی از توضیحات این وی پی ان میشه فهمید و هر چیزی که فهمیدیم رو با شما به اشتراک بزاریم.

خب بله قطعا اولین نکته راجع به این وی پی ان رایگان بودنشه و حتما که کاربرانی که بدنبال وی پی ان های رایگان هستن و با توجه به اینکه وی پی ان های رایگان روز به روز از کار میفتن و ملت مجبور میشن هی بیفتن دنبال وی پی ان های رایگان جدید ، قطعا یه همچین وی پی ان رایگانی میتونه توجهشون رو جلب کنه! ولی یه نکته خیلی مهم راجع به این وی پی ان وجود داره که من به شخصه به هیچ وجه نه این وی پی ان رو دانلود میکنم، و نه دانلود کردنش رو به هیچکس توصیه نخواهم کرد!

و اون دلیل اینه : دسترسی!

ببینید رفقا هر برنامه ای برای اینکه بتونه یه عملکرد درستی از خودش داشته باشه و یه کاری انجام بده ، قطعا به یه بخش هایی از گوشی یا دستگاه شما باید دسترسی داشته باشه. مثلا اگر شما یه برنامه عکاسی حرفه ای روی گوشی خودتون نصب کنید ، اون برنامه حتما باید به دوربین دسترسی داشته باشه که بتونه عکاسی کنه و به حافظه دسترسی داشته باشه که بتونه عکس گرفته شده رو ذخیره کنه!

اما متاسفانه دسترسی هایی که این وی پی ان میخواد یکم مشکوک به نظر میاد و مثلا دسترسی به لوکیشن کاربر نه تنها برای یه وی پی ان ضروری نیست بلکه معمولا هیچ وی پی انی هم همچین دسترسی از کاربرهاش نمیخواد!

پس روزه شک دار نگیرید و بیخیال دانلود این وی پی ان بشید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *