نصب MENACE VPN از سایت گوگل پلی بدون فیلتر


نصب MENACE VPN از سایت گوگل پلی بدون فیلتر

دانلود فیلتر شکن قوی و فعال MENACE VPN برای تلگرام

برنامه MENACE VPN یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند است. که به تازگی به بازار ارائه شده است و کاربران چندان زیادی ندارد و یکی از فیلتر شکن ‌های ناشناخته می‌ باشد. اما طبق ادعای کاربرانش می‌ تواند قدرت بالایی را به منظور دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی برای شما فراهم کند.
پس تا آخر این پست همراه ما باشید چون می‌ خواهیم ویژگی‌ های ارزشمند این فیلتر شکن را برای شما نام ببریم:

نماگرفت

۱- سرور هایی خلوت و قدرتمند در سراسر جهان

به دلیل خلوت بودن سرور هایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد، قدرتی که برای شما فراهم خواهد شد مناسب خواهد بود. و می‌ توانید به کمک آن حتی قوی‌ ترین محدودیت ‌ها را در یک چشم به هم زدن از بین ببرید. سپس به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

نماگرفت

۲- قابلیت تست سرعت برنامه MENACE VPN

این برنامه دارای قابلیتی است که به شما در انتخاب سرور بهتر کمک می‌ کند و آن هم قابلیت تست سرعت است. این قابلیت به این گونه کار می‌ کند که پس از برقراری اتصال، شما می‌ توانید سرعتتان هنگام آپلود و دانلود محتواها را متوجه شوید. و از این طریق سرور بهینه را برای خود انتخاب کنید.

۳- امنیت نه چندان بالا و عدم رمزگذاری داده ها

امنیتی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند چندان بالا نخواهد بود. چرا که داده ‌های شما را رمزگذاری نمی‌ کند و این موضوع آسیب پذیری شما در برابر خطرات اینترنتی را بسیار افزایش خواهد داد. و باعث خواهد شد که نتوانید با خیالی راحت در اینترنت گشت و گذار کنید.

نماگرفت

۴- بدون محدودیت از برنامه MENACE VPN استفاده کنید

این فیلتر شکن برای ارائه خدماتش هیچگونه محدودیتی در نظر نگرفته است. و شما می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی از این خدمات استفاده کنید. و هر زمان که به خدمات وی پی ان نیاز داشتید وارد برنامه شوید و از این فیلتر شکن و سرور های نامحدودش استفاده کنید.

۵- ارائه آپدیت های جدید

خدمات این برنامه بسیار ساده و در عین حال کاربردی است. چرا که به تازگی به بازار ارائه شده است و از به روز ترین خدمات وی پی ان استفاده می‌ کند. پس با خیال راحت آن را بر روی دستگاه های خود نصب کنید.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *