دانلود فیلتر شکن رایگان Mera VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Mera VPN برای اندروید

دانلود برنامه مرا وی پی ان برای کامپیوتر بدون قطعی

به دلیل افزایش نیاز به فیلتر شکن های مختلف، امروزه تعداد زیادی فیلتر شکن در بازار وجود دارد. اما همه آن ها از کیفیت لازم برای مقابله با فیلترینگ موجود در اینترنت برخوردار نیستند. اما یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع مانند برنامه Mera VPN می‌ تواند به شما برای دسترسی به خدمات مورد نیازتان کمک کند. چون این فیلتر شکن به کمک سرور های سریع خود دسترسی به انواع خدمات را به شما می دهد و شما می توانید به راحتی از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل استفاده کنید.

قابلیت رفع فیلتر پیام رسان های مختلف

یکی از کاربردی ترین ویژگی های برنامه Mera VPN سرعت بالای آن می باشد که به شما این امکان را می دهد به راحتی انواع فیلترینگ را دور بزنید. یکی از مهم ترین برنامه هایی که دچار محدودیت های شدید شده اند شبکه های اجتماعی مختلف می باشند. شما می توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه انواع شبکه های اجتماعی را مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ را رفع فیلتر کنید.

نماگرفت

نماگرفت

برنامه Mera VPN برخورداری از سرور های پرسرعت در کشور های مختلف

همانطور که پیشتر به این موضوع اشاره مختصر شد، این فیلتر شکن از سرعت بالایی برخوردار می باشد. که دلیل محبوبیت آن نیز همین سرعت بالا می باشد. علت اینکه این برنامه به هیچ عنوان قطع نمی شود، بخاطر سرور های متعدد و متنوع در سراسر نقاط جهان می باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید در هر کجا که هستید با متصل شدن به یکی از این سرور ها از سرعت بالایی برخوردار شوید و به کمک این اتصال پایدار از هر خدمتی که به آن نیاز دارید برخوردار شوید. لازم به ذکر است که به دلیل تعداد بالای سرور های این برنامه شما می توانید در صورت افت سرعت یک سرور را با سروری دیگر جایگزین کنید.

حفظ اطلاعات خصوصی و ایمن سازی داده ها

شما می‌ توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه مروری ایمن و با خیالی آسوده و راحت را انجام دهید. چرا که این برنامه با به کارگیری بهترین اقدامات امنیتی از شما و حریم خصوصیتان محافظت می کند و اجازه دسترسی سایر افراد به اطلاعات شما را نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *