دانلود فیلتر شکن Messi VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Messi VPN برای آیفون

دانلود مسی وی پی ان برای اندروید

برای اینکه بتوانید محدودیت‌ های موجود در محل زندگی خود را به سادگی از بین ببرید، می‌ توانید از فیلتر شکن رایگان ‌Messi VPN استفاده کنید. این برنامه دارای سرور های نامحدود و پرسرعتی است. که با اتصال به آن ها شرایطی را برای شما فراهم می‌‌ کند تا بتوانید با ایمنی عالی انواع فیلترینگ‌ ها را دور بزنید.

نحوه استفاده از فیلتر شکن Messi VPN

این فیلتر‌ شکن دارای چند سرور در کشور های مختلف می‌‌ باشد، که تعداد آن ها زیاد هم نیست. ولی همین تعداد می‌ توانند نیازهای شما را برآورده کنند. زیرا سرعت بسیار بالا و نامحدودی در اختیار شما قرار می‌ گیرد و روزانه سرعت آن ها تست می‌ شود. تا شما هنگام مرور در سایت‌ ها و برنامه‌ ها با قطعی اتصال مواجه نشوید. برای استفاده از این سرور ها شما نیاز نیست کار سختی انجام دهید چون می‌ توانید با یک ضربه اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنید.

Screenshot image

باز کردن انواع برنامه ها

وقتی که به سرور های این فیلتر شکن متصل شدید، می‌ توانید از برنامه خارج شوید و به تمام برنامه‌‌ های مورد نیازتان که تا قبل از این فیلتر شکن امکان دسترسی به آن ها را نداشتید، دسترسی پیدا کنید. و از خدمات موجود در آن ها به صورت رایگان و با ایمنی بسیار بالا استفاده کنید. بدون اینکه محدودیتی برای شما در نظر گرفته شود.

قابلیت اشتراک گذاری برنامه Messi VPN

شما به راحتی می‌‌ توانید فیلتر شکن مسی وی پی ان و سرور های پرسرعتش را با دیگران به اشتراک بگذارید. چون این برنامه دارای یک گزینه برای به اشتراک گذاری است. تا بتوانید سرعت بالای این برنامه را با دوستان و آشنایان خود در میان بگذارید. تا آن ها هم بتوانند از قابلیت‌ های این برنامه استفاده کنند.

این برنامه توانسته است در گوگل پلی امتیاز ۴.۴ را از صدها هزار کاربر دریافت کند. که نمایش می‌ دهد این فیلتر شکن می‌ تواند نیازهای شما را برآورده کند. و با سرعت بالایی که دارد می‌ تواند انواع فیلترینگ‌ ها را به راحتی از بین ببرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *