دانلود فیلتر شکن رایگان MetaShield VPN نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن رایگان MetaShield VPN نسخه مود شده

برنامه پرقدرت متاشیلد وی پی ان برای اندروید

اگر به دنبال یک فیلتر شکن قدرتمند می گردید پیشنهاد ما به شما برنامه MetaShield VPN‌ می باشد. زیرا این برنامه با امکانات نامحدودی که دارد به شما اجازه دسترسی به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده را با بهترین سرعت و کیفیت می دهد. همچنین از تمام اطلاعات خصوصی و مهم شما محافظت می کند.

انجام بازی های آنلاین با کیفیت عالی

فیلتر شکن متا شیلد وی پی ان یکی از مناسب ترین فیلتر شکن ها برای گیمر ها می باشد. چرا که به دلیل سرعت بالایی که دارد می‌ تواند پینگ آن ها را در هنگام بازی کردن کاهش دهد. و تجربه بی نظیر از یک گیم پلی روان و زیبا را به آن ها هدیه کند. همچنین گیمر ها با استفاده از این فیلتر شکن می توانند تمامی بازی های فیلتر شده را رفع انسداد کنند و از بازی کردن آن ها با بهترین کیفیت لذت ببرند. چرا که این برنامه از سرعت و قدرت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ محدودیتی نیست که این فیلتر شکن نتواند آن را دور بزند.

Screenshot image

برنامه MetaShield VPN کاملا ایمن

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما هنگام گشت و گذار در اینترنت رمزگذاری اتصالات ما از طریق عبور آن ها از یک تونل رمزگذاری شده می باشد. این برنامه با انجام این عمل اتصالی مطمئن برای ما فراهم می‌ کند. که ما می توانیم به کمک آن با خیال راحت و آسوده به مرورگردی در اینترنت بپردازیم. و بدون اینکه خطری ما را تهدید کند از خدمات مورد نیازمان لذت ببریم.

خدمات مختلف فیلتر شکن MetaShield VPN

به کمک سرعت بالای این برنامه می توانیم تمامی فعالیت های روزانه خودمان را انجام دهیم. برای مثال می‌ توانیم به کمک این برنامه به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت‌ های بین‌ المللی با بهترین کیفیت بپردازیم. و یا حتی از شبکه‌ های اجتماعی مسدود شده برای ارتباط با افراد دیگر استفاده کنیم. تمامی این اعمال به دلیل سرعت و قدرت بالای این برنامه امکان پذیر شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *