دانلود فیلتر شکن سریع Meteor VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن سریع Meteor VPN برای آیفون

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Meteor VPN برای گوشی همراه

یکی از فیلتر شکن های بی نظیر موجود در بازار برنامه Meteor VPN است که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. این برنامه می‌ تواند به ما در دسترسی به خدمات مورد نیازمان کمک کند. همچنین این برنامه که از سرور های پرقدرت و متعددی در سراسر نقاط جهان برخوردار است، سرعت کافی را برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی برای ما فراهم می‌ کند.
برخلاف سایر فیلتر شکن های موجود در بازار که بعضی از آن ها از دسترس خارج شده اند و دیگر قابلیت متصل شدن به آن ها وجود ندارد. این برنامه همچنان به سرعت کار می‌ کند و به یکی از کاربردی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار تبدیل شده است.

پنهان کردن آدرس IP توسط فیلتر شکن Meteor VPN

یکی از اقدامات این وی پی ان برای افزایش امنیت ما استفاده از سیستم تغییر موقعیت مکانی می باشد. یعنی این فیلتر شکن آی پی دستگاه ما را پنهان می کند و آی پی جعلی را جایگزین آن می کند. تا دیگر موقعیت مکانی یا همان موقعیت جغرافیایی ما برای کسی معلوم نباشد و به صورت مجهول در بیاید. با این عمل هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود. و ما می توانیم به صورت آزادانه در اینترنت گشت و گذار کنیم و کاملا ناشناس از خدمات مورد نیازمان استفاده کنیم.

Screenshot image

سرور های پرسرعت و پایدار فیلتر شکن Meteor VPN

این وی پی ان به دلیل داشتن سرور های متعدد و با کیفیت و ایجاد یک پوشش جهانی، سبب می شود که سرعت اتصال و پهنای باند ما هنگام مرور در سایت ها افزایش پیدا کند. همچنین به دلیل سرعت بالایی که برای ما فراهم می شود اتصالمان کاملا پایدار و بدون قطعی خواهد بود.
در کل این برنامه به ما این امکان را می دهد تا در اینترنت به صورت آزادانه و باسرعت بالا گشت و گذار کنیم.

تماشای فیلم به صورت آنلاین

ما می توانیم از این برنامه برای تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین با کیفیت بالا از سایت های بین المللی فیلتر شده استفاده کنیم. و در صورت نیاز با این برنامه فیلم های مورد علاقه ای را که می خواهیم دانلود کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *